Szukaj

Gwiazdy na Wielkim Teście o Wieszczach Narodowych: Anna Popek, Izabela Trojanowska, Wiktoria Gąsiewska

Conrado Moreno, Anna Popek, Cezary Morawski, Przemysław Babiarz, Izabela Trojanowska, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski... Gwiazdy wzięły udział w Wielkim Teście o Wieszczach Narodowych.
Wielki Test TVP

Wielki Test TVP

Wczorajszy wieczór był nie lada gratką dla polskich gwiazd. Miały one okazje wykazać się swoją wiedzą i wziąć udział w Wielkim Teście o Wieszczach Narodowych. Wydarzenie organizowane było przez Telewizję Polską. Pokazanie się podczas tak ambitnego projektu, to w końcu świetny pomysł na promocję.

Zobacz: Gwiazdy na gali influancerów: Beata Tadla, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Cichopek

Wielki Test o Wieszczach Narodowych. Kto był?

Największą uwagę fotoreporterów przykuła para z Rodzinki.plWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Młodzi aktorzy wyglądali bardzo świeżo i młodzieżowo. Aktorka miała na sobie czarne, aksamitne spodnie dzwony do ziemi, pomarańczową, dopasowaną bluzkę z krótkim rękawem i botki na grubym, stabilnym obcasie. Odcień pomarańczu, na który postawiła Wiktoria, pięknie współgrał z jej karnacją i podkreślał kolor włosów.

Adam postawił na sportową elegancję. Granatowo-szare polo Armani zestawił z nonszalancko podwiniętymi jeansami. Nieformalny charakter stylizacji podkręcały sportowe buty w zbliżonej tonacji kolorystycznej. Młody aktor wyglądał bardzo dobrze i widać, że swobodnie czuł się w tym, co miał na sobie. Artyści nie szczędzili sobie ciepłych gestów na ściance – obejmowali się i uśmiechali do siebie.

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski,

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska podsyca plotki na temat zaręczyn z Adamem Zdrójkowskim. Pokazała już suknię ślubną!

Ulubieńcy Rodzinki.pl to nie jedyne gwiazdy, które wzięły udział w Wielkim Teście o Wieszczach Narodowych. Przystąpili do niego również: Conrado Moreno, Damian Ukeje, Marta Bryła, Cezary Morawski, Karolina Kominek, Maciej Makowski, Joanna Jarmołowicz, Agnieszka Dziekan, Robert Moskwa, Rafał Szałajko, Izabella Trojanowska, Agnieszka Dyk, Milena Suszyńska, Renata Pękul, Marta Chodorowska, Sebastian Cybulski, Anna Iberszer, Wojciech Błach, Mateusz Lisiecki- Waligórski, Lech Makowiecki, Piotr Królik, Magdalena Steczkowska, Agnieszka Wagner oraz Maciej Jachowski.

W rolę prowadzących wcielili się Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Zdjęcia w galerii.


Anna Popek – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Anna Popek – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Conrado Moreno – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Conrado Moreno – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Sebastian Cybulski – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Sebastian Cybulski – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×