Szukaj

Gwiazdy na Wielkim Teście o Bożym Narodzeniu: Klaudia Halejcio, Szymon Wydra, Robert El Gendy

Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Wielki Test o Bożym Narodzeniu w TVP przyciągnął sporo gwiazd. W wydarzeniu udział wzięli znani aktorzy, piosenkarze i prezenterzy telewizyjni.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, o czym stacje telewizyjne przypominają przy każdej możliwej okazji. Na kilka dni przed Wigilią, TVP zorganizowała Wielki Test o Bożym Narodzeniu. W wydarzeniu udział wzięło kilka gwiazd, które miały okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat ulubionych świąt zdecydowanej większości Polaków.

Na pytania o świąteczne tradycje, kolędy, historię poszczególnych zwyczajów odpowiadali prezenterzy TVP, aktorzy i piosenkarze. Jeśli chcecie sami sprawdzić swoją wiedzę o Bożym Narodzeniu, zachęcamy do rozwiązania poniższego quizu.

Wielki Test o Bożym Narodzeniu 2019 TVP z udziałem gwiazd

Do boju stanęli między innymi: Szymon Wydra, Klaudia Halejcio, Izabela Zwierzyńska, Monika Mazur, Robert El Gendy, Marta Chodorowska, Wojciech Błach i Agata Konarowska.

Mimo bożonarodzeniowej atmosfery w studiu, większość uczestników Wielkiego Testu nie zdecydowała się na sweterki w mikołajki czy inne fantazyjne elementy garderoby. Niemal wszyscy pozostali wierni swojemu stylowi – jedni wyglądali bardzo elegancko, inni zdecydowali się na totalny casual. Z grupy wyłamali się Klaudia Halejcio i Szymon Wydra.

Zdjęcia w galerii.


Klaudia Halejcio – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Klaudia Halejcio – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Agata Konarowska – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Agata Konarowska – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Izabela Zwierzyńska – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Izabela Zwierzyńska – Wielki Test o Bożym Narodzeniu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×