Szukaj

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN vs WOŚP: Małgorzata Rozenek, Madzia Wójcik, Roksana Węgiel, Kasia Sokołowska

Wielki Mecz 2019 WOŚP TVN

Wielki Mecz 2019 WOŚP TVN

Wielki Mecz TVN vs WOŚP na stadionie Legii przyciągnął sporo gwiazd. Obie drużyny dopingowali Maffashion, Małgorzata Rozenek, Kasia Sokołowska, Monika Olejnik, Madzia Wójcik i wielu, wielu innych. Zobacz zdjęcia.

W niedzielne popołudnie, na warszawskim stadionie Legii, odbył się charytatywny mecz piłki nożnej, rozegrany pomiędzy drużynami TVN-u i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pierwszy gwizdek rozległ się o godzinie 17.00.

Cały zysk ze sprzedaży biletów (20 zł i 140 zł opcja VIP), wysłanych SMS-ów o treści „POMAGAM” na nr 7126 i pieniędzy zebranych przez kwestujących wolontariuszy, tak jak w poprzednich latach, zostanie przeznaczony na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali w Bieszczadach.

To trzecia karetka. Mam nadzieję, że bez problemu uda się zebrać na nią pieniądze – powiedział kapitan drużyny TVN Grzegorz Kajdanowicz w rozmowie z TVN24.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel rozgrzała trybuny do czerwoności! Co za show!

Kapitanem drużyny TVN-u był Grzegorz Kajdanowicz, a WOŚP Jurek Owsiak. Wielki Mecz poprowadził duet Marcin Prokop i Gabi Drzewiecka, zaś na boisku swoje umiejętności sportowe zaprezentowali:

  • w barwach TVN-u: Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński oraz cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus.
  • w barwach WOŚP: Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy „Nocny Kochanek”, Rafał Karwot (wokalista „Tabu”), Michał Jelonek („Hunter”), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji „Kabanos” oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Po zaciętej rywalizacji lepsi okazali się zawodnicy TVN. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Zobacz: Antek Królikowski ogolił głowę! Po gęstych lokach nie ma już ani śladu!

Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP: Gwiazdy na trybunach

Na trybunach oba zespoły dopingowały gwiazdy, wśród nich: Michał Piróg, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Marta Kuligowska, Kasia Sokołowska, Ula Chincz, Andżelika Głaczkowska, Agata Nizińska, Olivier Janiak, Jakob Kosel, Hubert Gromadzki, Anna Markowska, Tomasz Ciachorowski, Maffashion, Madzia Wójcik. W przerwie podczas meczu zaśpiewała Roksana Węgiel, a na zakończenie zespół Blue Cafe.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami. Ubrała ich prawie tak samo, jak siebie!

View this post on Instagram

#RoksanaWęgiel była muzyczną gwiazdą #WielkiMecz ⚽️ i zrobiła show na miarę J.Lo w 1999 roku na Mistrzostwach świata w Piłce Nożnej (FIFA) kobiet na Rose Bowl! ???? Jak wam się podobał jej występ z "Dobrze jest, jak jest"?

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Charytatywny Wielki mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN Nie jesteś sam. Przed kilkanaście lat drużyna TVN mierzyła się z zespołem TVP, po raz trzeci przeciwnikiem była reprezentacja WOŚP.


Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP

Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP

All-ONS_1063819765-AAA

Roksana Węgiel – Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski – Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski – Wielki Mecz 2019 TVN vs WOŚP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×