Jak polskie gwiazdy spędzają Wielkanoc? Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Edyta Górniak, Dominika Gawęda [DUŻO ZDJĘĆ]

Wielkanoc 2018 gwiazd

Wielkanoc 2018 gwiazd

Jak polskie gwiazdy spędzają Wielkanoc?

Choć prowodyrem w komercyjnym wyścigu o popularność bez wątpienia jest Boże Narodzenie, hucznie celebrowane w sklepach już od połowy października, Wielkanoc zajmuje specjalne miejsce w wielu sercach. Po długiej zimie nadchodzi wiosna, świat budzi się ze snu i wszyscy czekają, aż na stołach pojawią się kolorowe pisanki, mazurki i cukrowe baranki. Najwięcej radości z Wielkanocy czerpią dzieci – to właśnie one malują jajka, dekorują koszyczki i polują na bazie, które później dumnie ozdabiają suto zastawione do śniadania stoły.

Świąteczne wielkanocne śniadanie to tradycja we wszystkich domach, ale po nim nadchodzi czas na relaks w gronie rodziny. Tu pole do popisu jest niemal nieograniczone. W grę wchodzą zabawy terenowe, spacery, rodzinne wyjazdy – podczas Bożego Narodzenia stawiamy na ciepło domowego ogniska, a Wielkanoc preferujemy świętować w terenie. Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc? Na swoich Instagramach chwalą się rodzinnymi wycieczkami, kolorowymi stołami i rodziną.

Zobaczcie w naszej galerii jak świętują gwiazdy, m.in. Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kaja Paschalska, Weronika Rosati, Anna Lewandowska, Dominika Gawęda, Edyta Górniak, Kasia Cichopek, Maciej Zakościelny, Magdalena Stużyńska, Tomasz Kammel, Ewa Farna, Marina, Rafał Brzozowski, Magdalena Lamparska, Misheel Jargalsaikhan, Olga Kalicka, Monika Zamachowska i Michał Kwiatkowski.

Klara Lewandowska jeszcze nie ma roku, a już dyktuje trendy! Jej świąteczna kreacja to HIT! Wiemy gdzie ją kupić. Kosztuje grosze!

Pojedynek na wielkanocne stoły. Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha pokazały swoje świąteczne śniadania

Edyta Górniak pochwaliła się swoją święconką! Nawet w kościele w Los Angeles wyglądała jak gwiazda


Małgorzata Rozenek – Wielkanoc 2018

Małgorzata Rozenek – Wielkanoc 2018

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – Wielkanoc 2018

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – Wielkanoc 2018

Natalia Siwiec – Wielkanoc 2018

Natalia Siwiec – Wielkanoc 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×