Wielka gala gwiazd w stylu Las Vegas: Julia Wieniawa, Roksana Węgiel, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Hyży

Plejada Wielka Gala Gwiazd 2019 kreacje

Plejada Wielka Gala Gwiazd 2019 kreacje

Na dzisiejszej Wielkiej Gali Gwiazd pojawiło się mnóstwo znanych osobowości polskiego show-biznesu. Mimo deszczowej aury stołeczne celebrytki ochoczo przybyły na event, aby w pełnej krasie zaprezentować się na ściance. Byli wszyscy! Od Iwony Węgrowskiej po Roksanę Węgiel!

20 maja w Warszawie odbyła się kolejna edycja Wielkiej Gali Gwiazd, która jest jednym z największych wiosennych wydarzeń polskiego show-biznesu. Impreza odbyła się już czwarty raz, podobnie jak rok temu nagrodzono gwiazdy w sześciu wyjątkowych kategoriach: osobowość roku, metamorfoza roku, gwiazda stylu, gwiazda sieci, debiut roku oraz nadzieja. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem Las Vegas, zatem zgromadzona śmietanka lśniła w swoich spektakularnych cekinowych kreacjach.

Na czerwonym dywanie takiego tłumu polskich celebrytek nie było od czasu koncertu Artyści przeciwko nienawiści. Prawie każda gwiazda postanowiła dzisiaj zaprezentować swój amerykański look w świetle reflektorów. Oj, było co i kogo podziwiać!

Polskie gwiazdy choć przez chwilę mogły się poczuć się jak w kasynie w Las Vegas. Wśród tłumu, na czerwonym dywanie wyróżniały się: Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa, Ilona Felicjańska, Katarzyna Zielińska, Kasia Vu Manh, Iwona Węgrowska, Gosia Andrzejewicz, Dorota Gardias, Roksana Węgiel, Monika Jarosińska, Maja Frykowska, Dorota Naruszewicz, Kasia Szklarczyk, Natasza Urbańska, Anna Puślecka, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Małgorzata Ohme.

Kto wyglądał najpiękniej? Kreacje gwiazd znajdziecie w galerii.

Zobacz: Cannes 2019. Premiera filmu “Ból i blask” z udziałem gwiazd: Grażyna Torbicka, Penelope Cruz, Anja Rubik

Zobacz: Luksusowe gwiazdy na urodzinach butiku: Karolina Szostak, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka

Zobacz: Gwiazdy na premierze spektaklu “Prywatna klinika”: Agnieszka Włodarczyk, Kasia Bujakiewicz, Joanna Opozda, Klaudia Halejcio


Julia Wieniawa – Wielka Gala Gwiazd 2019

Julia Wieniawa – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Roksana Węgiel – Wielka Gala Gwiazd 2019

Marcelina Zawadzka – Wielka Gala Gwiazd 2019

Marcelina Zawadzka – Wielka Gala Gwiazd 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×