Wenecja: Największe gwiazdy patrzyły z zazdrością. W tej kreacji Georgina Rodriguez po prostu przyćmiła wszystkich

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd. Jednak to partnerka Cristiano Ronaldo przyćmiła wszystkich swoją urodą oraz kreacją.

Z uwagi na obecnie trwającą pandemię koronawirusa nie było do końca wiadomo, czy zorganizowanie festiwalu filmowego w Wenecji będzie w ogóle możliwe. Przedstawiciele branży, dziennikarze oraz największe gewiazdy show-biznesu do końca byli przygotowani na to, że w każdej chwili mogą otrzymać informację o odwołaniu wydarzenia. Na szczęście organizatorzy zrobili wszystko, co w ich mocy, by dopiąć swego i zorganizować wydarzenie zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Opracowali szczegółowe procedury bezpieczeństwa i zadbali o każdego z uczestników. Dzięki temu możemy podziwiać najpiękniejsze kreacje gwiazd, które pojawiły się w Wenecji.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, oficjalnie nazywany Mostra Internazionale d’Arte Cinematografica należy do najstarszych tego typu wydarzeń na świecie. Każdego roku można tu być świadkiem najlepszego światowego kina, a to wszystko w towarzystwie gwiazd ze srebrnego ekranu.

Georgina Rodriguez w pięknej kreacji przyćmiła wszystkich

W tym roku przewodniczącą Jury była Cate Blanchett, która pojawiając się w Wenecji zachwyciła wszystkich zarówno uśmiechem jak i stylizacjami. Oprócz niej mieliśmy okazję podziwiać urodę Tildy Swinton, Mayi Hawke i Vanessy Kirby, Arizony Muse i Stacy Martin.

Jednak to dziewczyna Cristiano Ronaldo skradła całe show. Georgina Rodriguez, gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie, oszołomiła wszystkich swoją urodą oraz kreacją. Wystąpiła w długiej, satynowej sukni do ziemi z długim trenem. Seksowne rozcięcie przy udzie odkrywało jej długie, zgrabne nogi. Gwiazda zdecydowała się na proste włosy, które dodawały jej elegancji. Na szyję dobrała naszyjnik o identycznym kolorze, jak suknia. Celebrytka nie zapomniała również o ochronie przeciwwirusowej, na wydarzeniu pojawiła się w kolorystycznie dobranej maseczce.

Zdjęciami z czerwonego dywanu pochwaliła się na Instagramie.

Błagosławiona – najpisała pod postem.

Trzeba przyznać, że wyglądała rewelacyjnie. W galerii możecie zobaczyć, jak zaprezentowały się inne gwiazdy.


Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Georgina Rodriguez 77. Festiwal Filmowy w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×