Szukaj

Największe gwiazdy na pierwszych urodzinach „Vogue Polska”: Anja Rubik, Anna Lewandowska, Monika Brodka, Monika Olejnik

Kreacje gwiazd na urodzinach Vogue Polska

Magazyn Vogue Polska 14 lutego obchodził swoje pierwsze urodziny. Kto świętował jubileusz pisma na uroczystej kolacji i w jakich kreacjach pokazały się gwiazdy? Zobacz zdjęcia.

14 lutego minął rok od wydania pierwszego numeru magazynu Vogue Polska. Pismo w dniu debiutu na rynku wywołało żywe poruszenie wśród czytelników, a wszystko za sprawą kontrowersyjnej okładki przedstawiającej Anję Rubik i Małgorzatę Belę na tle czarnej wołgi i „znikającego” w smogu Pałacu Kultury i Nauki. Pikanterii dodał fakt, że autorem fotografii był Niemiec (a nie Polak, jak oczekiwało wielu internautów).

Rok później Vogue uczcił swój sukces podczas uroczystej kolacji, na której pojawiła się cała śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. W luksusowych wnętrzach wyprawiono kolację z udziałem największych tuz świata mody i szeroko pojętego show-biznesu. Atrakcją wieczoru był między innymi koncert Mary Komasy.

Na czerwonym dywanie swoje zjawiskowe kreacje dumnie prezentowali, m.in.: Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Monika Olejnik, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska, Marcin Tyszka, Joanna Horodyńska, Monika Brodka, Anja Rubik, Karolina Ferenstein-Kraśko, Łukasz Jemioł.

Jak bawiły się gwiazdy i na jakie stylizacje postawiły? Zobacz zdjęcia.

Gwiazdy zachwycone polskim artystą! Właśnie pokazał swoje prace w słynnym Sankt Mortiz! Sukcesu gratuluje mu nawet była naczelna francuskiego Vogue!

Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce „Vogue’a”! To ich małżeński debiut!

Hailey Bieber i Justin Bieber w pierwszym wywiadzie po ślubie. Zdradzili swoje łóżkowe sekrety!


Anna Lewandowska- Vogue Polska 1. urodziny

Anna Lewandowska- Vogue Polska 1. urodziny

Anja Rubik- Vogue Polska 1. urodziny

Anja Rubik- Vogue Polska 1. urodziny

Małgorzata Bela- Vogue Polska 1. urodziny

Małgorzata Bela- Vogue Polska 1. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×