Gwiazdy na premierze polskiej edycji „Vogue Man”: Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Małgorzata Bela

Gwiazdy na Vogue Man

Gwiazdy na Vogue Man

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Małgorzata Bela... Gwiazdy pojawiły się na promocji polskiej edycji Vogue Man. Jak wyglądały? Zobacz stylizacje. 

Vogue od ponad roku gości na naszym rynku, rozwijając się z każdym miesiącem. Gwiazdą grudniowej okładki jest Victoria Beckham. Za jej zjawiskową sesję odpowiada jeden z najlepszych fotografów na świecie – Alexi Lubomirski.

Zobacz: Victoria Beckham na okładce „Vogue Polska”! Autorem sesji jest fotograf Meghan Markle

Premiera polskiej edycji Vogue Man z udziałem gwiazd. Kto się pojawił?

Po wersji skierowanej do kobiet, nadszedł czas na tę dedykowaną mężczyznom. Vogue Man wkroczył do polski. Oficjalna premiera magazynu odbyła się w środę, 13 listopada, przyciągając największe polskie gwiazdy. Wśród nich byli m.in. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, którzy w duecie pewnie pozowali przed obiektywami fotoreporterów.

Zresztą nie ma się czemu dziwić. Para wyglądała cudownie. Aktorka ubrała się czarny kombinezon z połyskującymi nogawkami i tiulowymi rękawami. Zestawiła go z sandałkami na obcasie. Zdecydowała się na upięte włosy, które zdecydowanie dodawały jej uroku. Jej partner natomiast wybrał dobrze skrojony garnitur, który połączył z granatowym golfem.

Wyglądali świetnie.

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Vogue Man

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska – premiera Vogue Man

Zresztą nie oni jedni. Podczas wydarzenia odbyła się prawdziwa rewia mody, a swoimi stylizacjami na premierze Vogue Man zachwycały gwiazdy takie jak m.in. Jessica Mercedes, Małgorzata Bela, Marta Kuligowska, Łukasz Kędzior, Łukasz Jemioł, Mateusz Hładki, Piotr Czaykowski, Jakob Kosel, Ciocia Liestyle, Joanna Horodyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Jon Kortajarena, Marcin Tyszka, Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Meghan Markle uczciła pamięć zmarłego fotografa „Vogue’a”. Jej wpis rozrywa serce

 

 


Jessica Mercedes - premiera Vogue Man Polska

Jessica Mercedes - premiera Vogue Man Polska

Małgorzata Bela - premiera Vogue Man Polska

Małgorzata Bela - premiera Vogue Man Polska

Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik - premiera Vogue Man Polska

Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik - premiera Vogue Man Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×