Szukaj

Tłum odkurzonych czwartoligowych celebrytów na gali MMA! Ale największym hitem był noworodek w beciku pozujący z mamą na ściance!

Nikomu nieznane twarze na gali MMA

W ostatnim czasie polscy celebryci i gwiazdy dość intensywnie zmieniali czerwone dywany. Wielbiciele imprez mieli z czego wybierać, premiery filmów, pokazy mody, telewizyjne ramówki wiosenne, żyć nie umierać! Jak się okazuje, nawet dla tych niezbyt znanych celebrytów pomysłów na lans nie brakuje.

W sobotę na warszawskim Torwarze miała miejsce gala MMA, na którą przybył zastępczy skład celebrytów, były to w większości zupełnie nikomu nieznane osoby, bądź wyciągnięte z zakurzonego strychu zapomniane wiekowe gwiazdy. Wśród zaproszonych gości była m.in. niejaka Victoria Abbey, znana jako Miss Egzotica 2017, która przyniosła ze sobą noworodka w beciku. Bobas pozujący na ściance MMA był największym hitem gali.

Zobaczcie, kto przybył.

Gwiazdy na premierze filmu “Kobieta sukcesu”: Julia Wieniawa, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski

Plejada gwiazd na wiosennym pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak [DUŻO ZDJĘĆ]

Spotkanie z nominowanymi do Orłów 2018: Magdalena Boczarska, Jakub Gierszał, Kasia Adamik, Bogusław Linda

 


Victoria Abbey

Victoria Abbey

Victoria Abbey

Victoria Abbey

Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar

Magda Modra

Magda Modra

Anna Piszczałka

Anna Piszczałka

Maria Niklińska

Maria Niklińska

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Jerzy Drozda

Jerzy Drozda

Zdecydował(a)byś się na dziecko wynajmując surogatkę?

×