Szukaj

Uśmiechy, żarty, pełen luz… Czyli jak gwiazdy zachowują się w Cannes, gdy nie muszą pozować na czerwonym dywanie

gwiazdy na photocall cannes 2016

gwiazdy na photocall cannes 2016

Sesje zdjęciowe na festiwalu w Cannes 2016

Festiwal w Cannes to nie tylko oficjalne premiery nowości kinowych, podczas których obowiązują szykowne stroje. Ale także szereg imprez towarzyszących oraz obowiązkowe dla zaproszonych na festiwal twórców i gwiazd sesje zdjęciowe.

Jako pierwsze w tzw. photocall uczestniczyło jury festiwalu, w składzie którego znaleźli się w tym roku: amerykański reżyser George Miller, francuski reżyser Arnaud Desplechin, aktorka Kirsten Dunst, włoska aktorka Valeria Golino, duński aktor Mads Mikkelsen, węgierski reżyser i scenarzysta Laszlo Nemes, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis, pochodząca z Iranu producentka filmowa Katayoon Shahabi oraz kanadyjski aktor Donald Sutherland.

Zobacz: Rozbawione jury festiwalu w Cannes 2016 podczas wspólnej sesji zdjęciowej

Co się dzieje podczas takich sesji zdjęciowych? Zbierają się wszystkie gwiazdy i twórcy poszczególnych produkcji i pozują przed zgromadzonymi fotografami. Ale wszystko odbywa się w luźnej atmosferze. Gwiazdy pozwalają sobie na przyjacielskie, a niekiedy bardzo czułe gesty, więcej jest dobrej zabawy, mniej sztucznego uśmiechania się do obiektywu.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały sesje zdjęciowe gwiazd filmów „Zakładnik z Wall Street” z Julią Roberts i George’em Clooney’em, „La Danseuse” z Lily-Rose Depp w jednej z głównych ról czy „Ma Loute„, w którym występują Fabrice Luchini, Juliette Binoche i Valeria Bruni Tedeschi.

Zobacz także: Wszystko o festiwalu filmowym w Cannes 2016

Zobacz także: Julia Roberts wprawiła w osłupienie gości Cannes 2016


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×