Urodziny Panek Clinic: Cichopek zdominowała konkurencję odważnym dekoltem. Urbańska, Mrozińska, Sadowska, Biernat, Peretti

Urodziny Panek Clinic

Urodziny Panek Clinic

Urodziny Panek Clinic. Na imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich znalazła się m.in. Kasia Cichopek. Ależ świetnie wyglądała!

26 października odbyły się piąte urodziny Panek Clinic. Założycielem kliniki jest Maciej Panek, jeden z najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Imprezę zorganizowano w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Obchody sukcesu przedsiębiorstwa były połączone z 40. urodzinami Maćka. Urodzinowy wieczór poprowadził osobiście z Kasią Cichopek u boku. Galę uświetniły też występy Nataszy Urbańskiej oraz Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

15 lat temu, jako młody stomatolog, wsiadłem do swojego opelka, wyruszyłem do Warszawy, aby spełniać swoje marzenie. Nie jest łatwo chłopakowi z małego miasta podbijać świat, pokazywać miłość do medycyny estetycznej. Postawiłem wszystko na jedną kartę. Teraz jestem dymny z tego, że mam swoją klinikę, zaufały mi gwiazdy, współpracuję z innymi świetnymi klinkami w całej Polsce. Że dostałem prestiżową nagrodę międzynarodową i współpracuję z najlepszymi markami, które dostarczają mi produkty do zabiegów –  dziękował zgromadzonym na sali gościom Panek.

Wśród uczestników eventu nie zabrakło oczywiście gwiazd.

Urodziny Panek Clinic. Zdjęcia

Kasia Cichopek, Natasza Urbańska, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Milena Sadowska, Agata Biernat, Sylwia Peretti, Monika Jarosińska, Piotr Tyburski, Paweł Tyburski, Sasha Strunin, Justyna Bolek, Monika Wawrzak, Izabela Macudzińska-Borowiak – to tylko niektóre z gwiazd i influencerów, które zostały sfotografowane w trakcie imprezy.

Spodobało się nam zwłaszcza kilka kreacji. Cichopek świetnie wyglądała w długiej czerwonej sukni z głębokim dekoltem i rozcięciem na wysokości kolana. Urbańska – w białej dwuczęściowej kreacji. Sadowska – w czarnej połyskującej sukni, która śmiało odsłoniła jej zgrabne nogi. Biernat – wbiła się na tę okazję w top i długie spodnie. Peretti – w bardzo seksowną czerwoną suknię, która świetnie wyeksponowała jej kobiece atuty. Zdjęcia wszystkich pań zobaczycie w galerii pod tekstem.

Kto waszym zdaniem zaprezentował się na imprezie z najlepszej strony?


Natasza Urbańska - urodziny Panek Clinic

Natasza Urbańska - urodziny Panek Clinic

Katarzyna Cichopek, Maciej Panek - urodziny Panek Clinic

Katarzyna Cichopek, Maciej Panek - urodziny Panek Clinic

Katarzyna Cichopek, Maciej Panek - urodziny Panek Clinic

Katarzyna Cichopek, Maciej Panek - urodziny Panek Clinic

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×