Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!

Gwiazdy na urodzinach Ellen DeGeneres

Gwiazdy na urodzinach Ellen DeGeneres

Gwiazdy na 60 urodzinach Ellen DeGeneres. Kogo tam nie było!

Ellen DeGeneres to prowadząca jeden z najbardziej znanych talk-shows w historii Ameryki. Gwiazda prowadzi go nieprzerwanie od 2003 roku. Już pierwszy sezon program zgarnął 11 nominacji do statuetki Emmy, w tym dla najlepszego talk-show. Gwiazdy kochają Ellen i lubią się z nią spotykać nie tylko w studiu, ale również prywatnie. Nie bez powodu, w końcu DeGeneres nazywana jest szarą eminencją amerykańskiego show-biznesu.

Dlatego nie dziwi nas zupełnie plejada gwiazd, która pojawiła się na 60 urodzinach Ellen w klubie w Los Angeles – o czym poinformował Daily Mail:

Byli wszyscy! Jennifer Aniston wygłupiała się z Olivią Munn w specjalnie ustawionej fotobudce, Kim Kardashian robiła sobie zdjęcia ze wszystkimi, jej matka Kris również. Był też Kanye West, Jennifer Lawrence, Amy Schumer, Chrissy Teigen i John Legend. Wpadli również Jennifer Lopez, The Weeknd, Pharrell, Adele, Pink i Melissa Etheridge. Tańce i zabawa trwały do rana, aczkolwiek impreza była na tyle prywatna, że jej szczegóły nie są znane.

Zabawa musiała być naprawdę przednia! Chcielibyście uczestniczyć w imprezie urodzinowej Ellen? Kogo byście ze sobą zabrali?

Zobacz: Ellen DeGeneres to szefowa z piekła rodem! Na wizji urocza, serdeczna i uśmiechnięta, a za kulisami… Świat poznaje jej prawdziwą twarz!

Zobacz: Masakra! Ellen DeGeneres z żoną w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Zobacz: Księżna Kate o włos od tragedii! Brytyjczycy przeżyli chwile grozy


Kim Kardashian i Kanye West – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Kim Kardashian i Kanye West – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Jennifer Lawrence – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Jennifer Lawrence – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Jennifer Aniston – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Jennifer Aniston – 60 urodziny Ellen DeGeneres

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×