Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Wiosenna ramówka TVP pod znakiem stylowych gwiazd: Paulina Krupińska, Ola Szwed, Anna Karczmarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]

TVP wiosna 2019 kreacje gwiazdKreacje gwiazd na wiosennej ramówce TVP 2019

14 lutego, w walentynki, odbyła się wiosenna ramówka stacji TVP. Telewizja Polska zaprezentowała na niej swoje propozycje programowe na sezon wiosna/lato 2019. Nie obyło się oczywiście bez obecności największych gwiazd stacji, które brylowały na czerwonym dywanie i promowały swoje najnowsze zawodowe dokonania. Które kreacje zrobiły największe wrażenie i jak wyglądały stylizacje? Zobaczcie zdjęcia.

Walentynki to zimowy kamień milowy w polskim show-biznesie. Po świątecznym lenistwie i szaleństwach sylwestrowej nocy, święto zakochanych oznacza rozpoczęcie odliczania do wiosennych telewizyjnych premier. Za nami jest już ramówka stacji TVN, która jako pierwsza zaprezentowała swoje propozycje na nadchodzący sezon. Teraz czas na TVP.

lutego w Warszawie odbyła się oficjalna prezentacja programów i seriali Telewizji Polskiej, które widzowie będą mogli podziwiać w sezonie wiosna/lato 2019. Przez najbliższy sezon Telewizji Publicznej będzie przyświecać hasło: “Bądźmy razem wiosną”.

Nie mogło obyć się bez obecności gwiazd stacji, które jak co roku promowały swoje programy, te powracające i te zupełnie nowe, brylując na czerwonym dywanie w obłędnych kreacjach. Pojawili się między innymi: Paulina Krupińska, Marcleina Zawadzka, Klaudia Halejcio, Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska, Kasia Dziurska, Cleo, Barbara Kurdej-Szatan, Ola Szwed, Mateusz Szymkowiak, Jan Wieczorkowski, Agnieszka Mrozińska, Magdalena Ogórek, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Marta Kielczyk, Norbi, Patricia Kazadi, Anna Karczmarczyk, Andżelika Piechowiak, Kaja Paschalska, Marzena Rogalska, Beata Fido, Teresa Wąsowicz, Przemysław Babiarz, Michał Witkowski.

Jak wyglądały kreacje gwiazd i które z nich wypadły najlepiej?

Zobaczcie w naszej galerii.

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2019: Smolasty, Honorata Skarbek, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska

Gwiazdy wybrały najlepsze SPA: Natalia Kukulska, Anita Sokołowska, Beata Sadowska, Monika Zamachowska

Gwiazdy na wernisażu kalendarza Gedeon Richter „Kobiecym zdaniem”: Maryla Rodowicz, Beata Tadla, Dorota NaruszewiczPolsat, TVN czy TVP – którą stację najczęściej oglądasz?

×