Gwiazdy na jesiennej ramówce TVP 2022: Cichopek, Tomaszewska, Hyży, Kaczorowska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVP 2022

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVP 2022

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVP. Kasia Cichopek, Małgorzata Tomaszewska, Maja Hyży, Marta Manowska... Jak się prezentowały? Kto wyglądał najlepiej?

Jesienna ramówka staruje tuż po wakacjach i zdecydowanie przypomina o tym, że czas urlopów dobiegł już końca. Stacje telewizyjne latem prężnie działały, aby przygotować się na kolejne miesiące, w których widzowie znacznie więcej czasu spędzają przed odbiornikami. Sprzyjają temu dłuższe wieczory i jesienno-zimowa aura, która nie zachęca do opuszczania domu.

Przed telewizorem zdecydowanie nie można się nudzić. W Polsacie po raz kolejny zobaczymy Taniec z Gwiazdami, który wystartuje już w ostatnich dniach sierpnia. TVN oczywiście stawia na swoje największe przeboje, czyli Kuchenne Rewolucje i Dzień Dobry TVN z Małgosią Rozenek w roli gospodyni. Co na jesień przygotowała TVP?

Jesienne ramówka TVP 2022 – nowości

Włodarze Telewizji Polskiej bardzo intensywnie pracowali nad tym, aby nie tylko zaskoczyć widzów, ale też kontynuować dobrze znane im programy. Na antenie TVP1 pojawi się między innymi historyczny serial Jagiellonowie. Po latach przerwy do ramówki wróci program rozrywkowy Tak to leciało!. Nie zabraknie też 5. sezonu Wojennych dziewczyn. 

Jesienna ramówka nie może odbyć się także bez takich hitów jak programy z serii The Voice czy Rolnik Szuka Żony. Widzów czeka też kolejny sezon serialu M jak Miłość, który jest emitowany już od ponad 20 lat. Nie zabraknie Klanu, Leśniczówki czy Na Sygnale. Widzowie TVP2 codziennie będą mogli śledzić również losy bohaterów telenoweli Barwy Szczęścia, a w weekendy zajrzeć do szpitala w Leśnej Górze, o którego losach opowiada serial Na dobre i na złe.

Młodsze pokolenie chętnie obejrzy też kolejny sezon programu You Can Dance – Nowa Generacja, w którym najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie i po raz pierwszy pokazać się przed dużą publicznością. Pojawi się też nowość – TVP Kobieta rozpocznie emisję Operacja aranżacja, czyli wnętrzarskiego show prowadzonego przez Kasię Cichopek.

Kreacje gwiazd na jesiennej ramówce TVP 2022

W środowy wieczór odbyła się oficjalna prezentacja ramówki TVP, na której nie zabrakło współpracujących ze stacją gwiazd i dziennikarzy.

W pięknych stylizacjach do zdjęć pozowali m.in.: Katarzyna Cichopek, Maja Hyży, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Mrozińska, Agata Konarska, Paulla, Rafał Brzozowski, Marta Manowska, Mateusz Szymkowiak, Izabela Trojanowska, Łukasz Nowicki, Kaja Paschalska, Lanberry, Marek Piekarczyk, Agnieszka Kaczorowska, Barbara Bursztynowicz, Monika Mielnicka, Anna Lewandowska, Aleksandra Kostka, Ola Szwed, Magdalena Ogórek, Aleksandra Grysz, Paula Philipp, Andrzej Grabarczyk, Jakub Kucner, Paulina Drażba, Mikołaj Roznerski, Marta Manowska, Agnieszka Dziekan, Marta Surnik, Aleksander Sikora.

Oczy wszystkich uczestników wydarzenia i obiektywy fotoreporterów skierowane były przede wszystkim w stronę naczelnej pary TVP – Joanny i Jacka Kurskich.

Kreacje gwiazd na ramówce TVP 2022 na jesień znajdziecie poniżej.


Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP

Kasia Cichopek - jesienna ramówka TVP

Małgorzata Tomaszewska – jesienna ramówka TVP 2022

Małgorzata Tomaszewska – jesienna ramówka TVP 2022

Maja Hyży – jesienna ramówka TVP 2022

Maja Hyży – jesienna ramówka TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×