Szukaj

Gwiazdy na konferencji promującej TOP of the TOP Sopot Festival 2019: Ewa Farna, Roksana Węgiel, Agnieszka Chylińska

Ewa Farna, Roksana Węgiel, Agnieszka Chylińska... Gwiazdy pojawiły się podczas konferencji promującej TOP of the TOP Sopot Festival 2019. Zobacz, kto pokazał się na wydarzeniu i jakie stylizacje wybrano. 
konferencja promująca TOP of the TOP Sopot Festival 2019

TOP of the TOP Sopot Festival 2019 wystartował. Zanim jednak na scenie w Operze Leśnej pojawią się pierwsze gwiazdy, we wtorkowe popołudnie odbyła się konferencja promująca to wydarzenie. Udział w niej wzięli artyści, którzy wkrótce wystąpią dla zgromadzonej publiczności.

Zobacz: Agnieszka Chylińska w objęciach przystojniaka została przyłapana za kulisami w Sopocie! Zdjęcie już zniknęło z Instagrama, ale mamy screen!

Tradycyjnie festiwal trwa kilka dni. Pierwszy z nich, pod hasłem Forever Young już we wtorkowy wieczór na scenę przyciągnie gwiazdy zagraniczne i polskie. Wykonawcy z naszego kraju przypomną największe piosenki ostatnich dekad.

Dzień później, czyli w środę, odbędzie się występ pt. iDance, który widzom zapewni dawkę pozytywnej energii. Tuż po nim odbędzie się koncert, który wyłoni laureata Bursztynowego Słowika. W czwartek natomiast usłyszeć będzie można Przeboje z Winyla i Przeboje Wolnej Polski. Na zakończenie, na sopockiej scenie rozbrzmi koncert młodych artystów, którzy swoimi głosami, będą mieli okazję podbić serca publiczności.

Zobacz: Sopot 2019: Małgorzata Rozenek swoją fryzurą zakasuje największe gwiazdy! Całe Trójmiasto już huczy o jej metamorfozie!

Nic więc dziwnego, że we wtorek podczas konferencji pojawiła się cała plejada gwiazd, wśród której warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Ewa Farna, Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Anna Karwan, Patrycja Markowska, Izabela Trojanowska,  Roksana Węgiel, Sarsa, Frans, Krzysztof Jaryczewski, Gabi Drzewiecka.

Zdjęcia gwiazd w galerii.

Zobacz: Ujawniono partnera Barbary Kurdej-Szatan w “Tańcu z gwiazdami”! Zatańczy ze zwycięzcą jednej z poprzednich edycji!


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×