Tłum gwiazd na premierze sztuki „Gra”: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Ohme, Nina Terentiew, Sławomir i Kajra

Gwiazdy na premierze sztuki Gra

Gwiazdy na premierze sztuki Gra

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Ohme, Nina Terentiew, Sławomir i Kajra... Tłum gwiazd na premerze sztuki Gra. Zdjęcia.

9 lutego w Garnizonie Sztuki odbyła się długo oczekiwana premiera sztuki Gra, w reżyserii Norberta Rakowskiego. Autorem tekstu jest Theodor Holman, który podjął się adaptacji scenariusza filmowego Theo van Gogha. Na scenie nieoczywistym duecie wystąpili Julia Wieniawa i Adam Woronowicz.

O współpracy z młodą aktorką opowiedziała naszej reporterce Grażyna Wolszczak. Jak udało się namówić Julię do roli?

9 lutego mamy naszą premierę w teatrze Garnizon Sztuki. Jest to sztuka, która już robi dużo fermentu, bo to jest Julia Wieniawa i Adam Woronowicz. Zestaw wydawałoby się niepołączalny, tymczasem oni razem grają i to wzbudza mnóstwo emocji – moje również. Proszę trzymać kciuki, wydaje mi się, że będziemy mieli kolejny hit.

Taki wybór aktorów to pomysł reżysera.

Reżyser przysłał nam ten tekst mówiąc, że Adam Woronowicz jest nim zainteresowany. My z moją wspólniczką przeczytałyśmy ten tekst, spojrzałyśmy na siebie i jednym głosem powiedziałyśmy – Wieniawa. Ona tak pasuje do tej roli i jest idealna. Adam po chwili wahania bardzo się zapalił do tego pomysłu.

Okazało się, że Julia Wieniawa nie była zbyt chętna do udziału w przedstawieniu i długo nie zajrzała do scenariusza.

Julia długo nie czytała scenariusza, ja mówiłam, żeby to zrobiła. Ona myślała, że chcemy po prostu wykorzystać jej popularność i dopiero jak przeczytała scenariusz, to powiedziała wow.

Efekty tej współpracy podziwiało całe grono gwiazd, które pojawiły się na premierze.

Gwiazdy na premierze sztuki Gra. Kto się pojawił?

Pojawienie się na scenie Julii Wieniawy w towarzystwie wybitnego Adama Woronowicza, to prawdziwa gratka dla wielbicieli teatru. Nic dziwnego, że w Garnizonie Sztuki aż zaroiło się od gwiazd.

Fotoreporterom pozowali: Nina Ternetiew, Ewa Kasprzyk, Beata Ścibakówna, Jacek Braciak, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Nikodem Rozbicki, Paweł Deląg, Janusz Józefowicz, Michał Czernecki, Małgorzata Ohme, Katarzyna Zielińska, Odeta Moro, Beata Tadla, Ada Fijał, Anna Świątczak, Michał Piróg, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Sandra Staniszewska i wielu innych.

Zdjęcia w naszej galerii.


Julia Wieniawa - premiera sztuki Gra

Julia Wieniawa - premiera sztuki Gra

Julia Wieniawa, Adam Woronowicz - premiera sztuki Gra

Julia Wieniawa, Adam Woronowicz - premiera sztuki Gra

Katarzyna Zielińska - premiera sztuki Gra

Katarzyna Zielińska - premiera sztuki Gra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×