Szukaj

Gwiazdy promują nowe „The Voice”: Górniak, Szpak, Dudziak, Afromental. Każda stylizacja z innej bajki

The Voice of Poland 11

The Voice of Poland 11

The Voice of Poland 11. Spotkanie z trenerami: Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Baron i Tomson. Jak prezentowali się jurorzy najnowszej odsłony show?

TVP już we wrześniu rozpocznie emisje kolejnej, jedenastej już odsłony popularnego show, The Voice of Poland. Znamy już skład trenerski. Na fotelach zasiądą Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Baron i Tomson. W czyjej drużynie tym razem okaże się być zwycięzca? Jak będą ze sobą współpracowali jurorzy? Tego wszystkiego dowiemy się już naprawdę niedługo. Póki co odbyło się spotkanie z gwiazdami. Jak się prezentowały?

The Voice od Poland 11: spotkanie z jurorami

Od 12 września TVP2 rozpocznie emisję jedenastej edycji The Voice of Poland. Jak podają wirtualnemedia.pl show bez zmian będzie pokazywany w soboty o godz. 21.05.

W fotelach jurorskich zasiądą wszystkim już dobrze znani trenerzy z kilku poprzednich edycji, Baron i Tomson, Michał Szpak i Edyta Górniak, która zdecydowała się ponownie uświetnić program swoją obecnością. Zadebiutuje w The Voice wielka gwiazda polskiej muzyki, Urszula Dudziak. Już niedługo będziemy mogli obejrzeć przesłuchania w ciemno i kształtowanie się poszczególnych drużyn. Patrząc na energetyczny skład gwiazdorski, będzie się działo. Już nie możemy się doczekać.

Dzisiaj odbyło się spotkanie z trenerami. Trzeba przyznać, że było kolorowo. Stylizacje, które wybrały gwiazdy, były niezwykle różnorodne. Edyta postawiła na klasyczną czerń ze sportowym sznytem, Michał zadał szyku w kolorowych spodniach i oryginalnych burtach, Urszula Dudziak czarowała pięknym płaszczem i świetnym kolorem włosów, a chłopaki z Afromental pojawili się w charakterystycznych dla siebie ubraniach.

Fotografie możecie obejrzeć w naszej galerii.

Zobacz także: Edyta Górniak i Michał Szpak jak najlepsi przyjaciele na konferencji The Voice. Powiew serdeczności i mody w najlepszym wydaniu


The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Urszula Dudziak

The Voice of Poland - Urszula Dudziak

The Voice of Poland - Tomson i Baron

The Voice of Poland - Tomson i Baron

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×