Gwiazdy na finale „The Voice Kids 4”: Cleo, Sylwia Grzeszczak, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski

Gwiazdy na finale The Voice Kids 4

Gwiazdy na finale The Voice Kids 4

Finał The Voice Kids 4. Jak gwiazdy prezentowały się podczas najważniejszego odcinka show, który wygrała Sara Egwu-James? Zobacz kreacje Cleo, Idy Nowakowskiej, Sylwii Grzeszczak i reszty.

Finał The Voice Kids za nami! Pełen emocji wieczór zakończył się zwycięstwem 12-letniej Sary Egwu-James. Nastolatka o egzotycznej urodzie, córka uczestnika programu X-Factor, w decydującym starciu pokonała dwoje rywali – Olka Klembalskiego i Tatianę Kopalę. Wpływ na wygraną miały jej dwa zjawiskowe występy. Przed jury zaśpiewała covery Whitney Houston i Grażyny Łobaszewskiej.

W trakcie finału to ona była największą gwiazdą, ale nie tylko jej kamera poświęcała sporo uwagi. W kadrze mogliśmy podziwiać również jurorów, prowadzących i gości specjalnych. Kto prezentował się najlepiej?

Gwiazdy na finale The Voice Kids 4. Kreacje

Cleo postawiła na futurystyczną kreację. Fioletowa sukienka sięgająca do połowy uda wykonana była z materiału przypominającego pognieciony lateks. Talię wokalistki podkreślał srebrny, szeroki pas, który wyglądał jak wykonany z odłamków szkła. Podobna ozdoba znalazła się na głowie trenerki. Na przedramionach gwiazdy znalazły się srebrne karwasze. W tej stylizacji wokalistka sprawiała wrażenie gotowej do walki (o zwycięstwo), co dodatkowo podkreślały bufiaste rękawy.

Równie ciekawą stylizację przygotował na ten wieczór Baron. Muzyk postawił na białą, prześwitującą koszulę z ozdobnym żabotem oraz granatową marynarkę ze złotymi guzikami i ozdobnym, długim chwostem w tym kolorze. Całość uzupełnił długimi naszyjnikami z ozdobnymi kamieniami.

Tomasz Kammel postawił na klasykę. Włożył czarną, elegancką koszulę oraz marynarkę w jasnym, pastelowoniebieskim kolorze.

Jedną z gwiazd wieczoru był Rafał Brzozowski. Wokalista w ostatnim czasie zmienił styl. Podczas finału The Voice Kids na scenie pojawił się ubrany cały na czarno. Półgolf zestawił z elegancką marynarką. Za dodatki posłużyły mu stylowe, ciemne okulary oraz skórzane rękawiczki bez palców. Wokalista zaśpiewał swój utwór na EurowizjęThe Ride.

Kolejną muzyczną niespodzianką była ubrana cała na różowo Sylwia Grzeszczak. Piosenka promowała nowy singiel Prawa o nas. Na tę okazję wybrała falbaniastą suknię z rozcięciem i ciężkie buty.

Podobnie prezentował się Tomson. Muzyk miał na sobie czarną koszulkę, na którą zarzucił błyszczącą marynarkę. Na dół włożył ciemne spodnie i ciężkie buty. Całość uzupełnił stylowym kapeluszem oraz złotym naszyjnikiem.

Gwiazdą wieczoru była Ida Nowakowska, która postawiła na soczyście brzoskwiniową, oversize’ową sukienkę. Fason sprytnie maskował jej sporych rozmiarów ciążowy brzuch, którego i tak nie dało się nie zauważyć przy wykonywaniu bardziej spontanicznych ruchów.

Dawid Kwiatkowski wyróżniał się najbardziej. Założył jasny, pastelowy garnitur z kamizelką. Rozpięta koszula eksponowała fragment jego klatki piersiowej. W kieszeni marynarki umieścił soczyście czerwony kwiat róży.

Zdjęcia z finału w galerii.


Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – finał The Voice Kids 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×