TeleKamery 2021. Kreacje gwiazd na gali: Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska

TeleKamery 2021: Kreacje gwiazd

TeleKamery 2021: Kreacje gwiazd

Kreacje gwiazd na gali TeleKamery 2021. Jak nominowani prezentowali się na czerwonym dywanie? Zobacz zdjęcia z ceremonii.

W środę 10 marca po raz 24. odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu magazynu Tele TydzieńTeleKamery, podczas którego przyznano nagrody za osiągnięcia telewizyjne. Widzowie na swoich faworytów oddawali głosy do 11 lutego.

Zwycięzcy, w poszczególnych kategoriach, zostali wyłonieni za przez głosowanie SMS. Uroczyste ogłoszenie wyników, a także wręczenie statuetek TeleKamer 2021 to okazja, żeby zaprezentować się w pięknych kreacjach. 

Jak wyglądały gwiazdy?

TeleKamery 2021: Kreacje gwiazd

W tegorocznej edycji zostały przyznane dwie Złote Telekamery – odebrali je zdobywcy trzech Telekamer z poprzednich lat. W tym roku powędrowały one do Mikołaja Roznerskiego za rolę w M jak miłość oraz do ekipy hitowego serialu TV Puls Lombard. Życie pod zastaw.

Imprezę wręczenia TeleKamer poprowadzili Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. To już drugi rok z rzędu, kiedy galę transmitowała Telewizja Puls. Po raz pierwszy w historii ceremonia została nagrana wcześniej.

W tym roku, jak i w poprzednich, gwiazdy zachwyciły stylizacjami. Kreacje na TeleKamerach 2021 dumnie prezentowały:

  • Julia Kamińska,
  • Katarzyna Zielińska,
  • Cleo,
  • Mikołaj Roznerski,
  • Dominika Skoczylas,
  • Małgorzata Socha,
  • Piotr Kraśko,
  • Teresa Lipowska,
  • Daria Widawska.

Zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz: TeleKamery 2021 – kto wygrał? Lista zwycięzców

TeleKamery: krótka historia nagród

TeleKamery mają już ponad dwudziestoletnią historię. Po raz pierwszy wręczenie statuetek odbyło się 16 stycznia 1998 r. Nagrody są rozdawane przez magazyn telewizyjny Tele Tydzień za osiągnięcia telewizyjne, a laureatów wybierają czytelnicy, którzy głosują za pomocą SMSów albo online – za pośrednictwem strony internetowej.

W latach 1998 –2009 oraz 2015–2016 uroczystość wręczenia Telekamer była transmitowana w TVP 2. W kolejnych latach gala zniknęła z ekranów telewizyjnych, można ją było obejrzeć w internecie. W 2020 r. impreza wróciła do telewizji, a zeszłoroczną transmisję na żywo oglądaliśmy na antenie TV Puls.

Do 2009 r. imprezę uświetniali zagraniczni goście, którym przyznawano nagrodę honorową. W historii plebiscytu statuetki przyznawane były w różnych kategoriach, których albo przybywało, ale zmieniały się ich nazwy. Od 1998 r. były to nagrody w kategorii: Aktor, Aktorka, Wokalista (do 1999 r.), a potem Muzyka, Serial (z podziałem na podkategorie), Publicystyka (pod różnymi nazwami, m.in. Dziennikarze, Prezenter informacji), Rozrywka (Program rozrywkowy, Juror), Komentator sportowy, a także Osobowość telewizyjna, Prezenterzy, Teleturnieje i gry, Sukces roku, Kabarety.

Od 2010 do 2013 r. funkcjonowały: Kanał filmowy, Kanał sportowy, Kanał popularnonaukowy i kulturalny, Kanał informacyjny i biznesowy, Kanał dziecięcyKanał lifestylowy oraz przez rok Telekamera Internautów. W latach 2016–2018 istniała kategoria Nadzieja telewizji, a od 2019 r. jest także Nagroda magazynu Netfilm.

Niezmiennie zarówno nominowanym do nagrody, jak i telewidzom od lat towarzyszą wielkie emocje.


Małgorzata Socha – TeleKamery 2021

Małgorzata Socha – TeleKamery 2021

Julia Kamińska – TeleKamery 2021

Julia Kamińska – TeleKamery 2021

CLEO – TeleKamery 2021

CLEO – TeleKamery 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×