Pierwszy raz w historii „TzG” gwiazdy zatańczyły w starych kreacjach. Oliwia Bieniuk dostała sukienkę po zwyciężczyni, ale to nie ona wyglądała najpiękniej

Taniec z gwiazdami 12

Taniec z gwiazdami 12. Pary zaprezentowały się w strojach z poprzednich edycji. Kto wcześniej nosił kostiumy, które mogliśmy podziwiać w 4. odcinku?

W 4. odcinku Tańca z gwiazdami 12 na parkiecie pojawiło się już tylko 7 par. W ubiegłym odcinku decyzją widzów z programem pożegnał się Radek Liszewski. Werdykt nie wszystkim przypadł do gustu i nie zabrakło opinii, że nie był sprawiedliwy, bo wokalista nie wypadł najgorzej z całej stawki.

Na razie pewne jest to, że 12. edycja wyraźnie należy do kobiet. Do dzisiaj — kiedy to z widzami pożegnała się Iza Małysz, żadna z uczestniczek nie odpadła, podczas gdy wśród panów nastąpił wyraźny pogrom.

W poniedziałek 20 września uczestnicy zaprezentowali się w tańcach, które wybrali dla nich widzowie. Dodatkowo, zgodnie z zasadą zero waste, wszystkie pary pokazały się w strojach, które zostały już użyte na parkiecie w dawniejszych edycjach. O jakich kostiumach mowa i kto je wcześniej nosił?

Taniec z gwiazdami 12. Gwiazdy w strojach z poprzednich edycji. Jak wyglądały?

W poniedziałkowym odcinku Tańca z gwiazdami jak zawsze nie brakowało emocji. Gwiazdy dwoiły się i troiły, żeby zadowolić wymagające jury w składzie Andrzej Piaseczny — który ponownie mocno zaznaczył swoją obecność w show, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Nieodzowną częścią prezentacji na parkiecie jest strój. Program miał 360 odcinków, więc w garderobie nagromadziło się wiele pięknych stylizacji. Produkcja postanowiła dać im drugie życie i ponownie ubrała w nie uczestników. Zasada zero waste była motywem przewodnim odcinka.

Panie prezentowały się świetnie w strojach wyciągniętych z lamusa. Zestawiono także ich zdjęcia z byłymi tancerkami i gwiazdami, które je nosiły. Oliwia Bieniuk ubrała się w sukienkę, w której wcześniej tańczyła zwyciężczyni show Agnieszka Sienkiewicz. Wyglądała zjawiskowo podczas niezwykle udanej rumby, ale naszym zdaniem dzisiaj to nie ona wyglądała najpiękniej, bo to Izabela Małysz w czarnej dopasowanej sukni z koronką była królowa wieczoru.

W galerii zestawienie zdjęć obecnych i dawnych uczestniczek show w tych samych kostiumach.


Oliwia Bieniuk vs. Agnieszka Sienkiewicz - Taniec z gwiazdami

Sylwia Bomba vs. Joanna Opozda - Taniec z gwiazdami

Izabela Małysz vs. Ewa Błachnio - Taniec z gwiazdami

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×