Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Gwiazdy na Sylwestrze z TVN w Warszawie 2017/2018: Beata Kozidrak, Kayah, Agnieszka Chylińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Sylwester 2017 TVN zdjęcia


Sylwester 2017 z TVN w Warszawie

W ostatnią noc 2017 roku odbyły się trzy spektakularne telewizyjne koncerty sylwestrowe! Widzowie jak co roku mieli do wyboru wraz z TVP2 przenieść się do Zakopanego, dzięki Polsatowi po raz trzeci znaleźć się w Katowicach, natomiast widzowie TVN po raz drugi pozostali wierni stolicy. W tym roku warszawska impreza sylwestrowa odbyła się z wielką pompą pod wzniosłym hasłem Warszawa – Stolica Sylwestra 2017. Koncert sylwestrowy po raz drugi zorganizowała wspólnie telewizja TVN i Miasto Warszawa, jednak tym razem warszawiacy powitali Nowy Rok  na placu Bankowym, tuż pod Ratuszem, w którym urzęduje Hanna Gronkiewicz-Waltz!

Podobnie jak u konkurencji, również i TVN zapewnił swoim widzom zagraniczną gwiazdę. Był nią jamajski wokalista Omi, znany z hitu Cheerleader. Podczas zabawy sylwestrowej w TVN 2017/2018, licznie zgromadzeni mieszkańcy Warszawy, a także wierni widzowie przed telewizorami, mogli świętować 40-lecie legendarnego zespołu Bajm. Z tej okazji przygotowano prawdziwą petardę, pierwszy raz w historii dwie wybitne polskie artystki połączyły swoje siły! Zatem mogliśmy rozkoszować się zaskakującym duetem Beaty Kozidrak i Kayah!

Na spektakularnej, ogromnej scenie wystąpiła także niezastąpiona Agnieszka Chylińska! Nikt nie potrafi tak jak ona rozgrzać publiczności. Oprócz wymienionych gwiazd na placu Bankowym swoim talentem popisali się również Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’n’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Ten wyjątkowy koncert brawurowo poprowadziły najpiękniejsze twarze TVN, czyli zawsze cudna Agnieszka Woźniak-Starak, egzotyczna Patricia Kazadi, piękna Gabi Drzewiecka, nie zabrakło także przystojnych przedstawicieli TVN! Był wiec inteligentnie sarkastyczny Marcin Prokop, wyjęty z katalogu piękny Olivier Janiak i wyluzowany Filip Chajzer.

Zapraszamy do naszej galerii. Zobaczcie kreacje gwiazd na Sylwestrze 2017 w Warszawie z TVN.

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2017/2018: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży

Gwiazdy na Sylwestrze z TVP w Zakopanem 2017/2018: Luis Fonsi, Maryla Rodowicz, Margaret, Limahl

Gwiazdy spektakularnie zaszalały na Sylwestra! Zobaczcie przegląd genialnych fot z Instagrama!

Z jaką stacją spędzasz Sylwestra 2017?Komentarzy: 12


annazato | 24 lutego 2018, 17:54

W ostatniego Sylwestra byłam na fajnej kolacji w Barze&Restauracji „Bubbles”.
W maj zrobilismy też tam urodziny-niespodzianke dla mojego męża. Co to była za impreza…
Ludzie bawili sie dobrze,jedli smaczne dania,,spiewali.
Co prawda nasze stoliki dały czadu… 😀

A odnośnie sylwesta…wolę jednak te spędzane kameralnie. Lubię do clubów chodzić ale nie w Warszawie.


Gość | 3 stycznia 2018, 22:04

nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale nie podobały mi się stroje i to wszystkie, a głosy niektórych gwiazd jakby zbladły. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale dla mnie było nudno!


Gość | 3 stycznia 2018, 22:01

Kiedyś lubiłam Chylińską, ale dziś nie mogę jej już słuchać,a patrzec to już się nie da za nic. Co Ona z siebie zrobiła? Zaś Kozidrak to nie ma ani kalendarza ani lustra?


RAISA | 2 stycznia 2018, 11:11

PANI KOZIDRAK, W PEWNYM WIEKU TO JUŻ MOŻNA BY DŁUŻSZE SUKIENKI ZAKŁADAĆ . ZOSTAWMY POKAZYWANIE CIAŁA MŁODYM


Milka6161 | 1 stycznia 2018, 16:47

Fajny duet z „chemią’ G. Chyży i Kayah – super.


milka | 1 stycznia 2018, 16:40

Agnieszka Chylińska to jak koszmar z Ulicy Wiązów….no i ten wrzask!!! Ohydny występ.


Obserwator | 1 stycznia 2018, 15:51

Najpiękniejsza była scena reszta – wielki koszmar . rozgłośnie radiowe – lansujcie nowych interesujących wykonawców.Organizujcie konkursy dla poetów i muzyków to się opłaci!!!!!


Gość | 1 stycznia 2018, 09:45

Chylińska „nocny koszmar” , pani ” pieprzę ścianki ” ,” dzidzia piernik” kozidrak, gdzie tu gwiazdy.


Gość | 1 stycznia 2018, 03:00

Bylam przerazona falszami pani Kozidrak. Zwykle dobrze spiewa na zywo, moze w Sylwestra miala chore gardlo? Bylo naprawde zle.


anna | 1 stycznia 2018, 02:10

Przykro mi, ale p. Chylińskiej nie da się słuchać. A Pani Agnieszka chyba miała dość niestosowny strój, w moim odczuciu.
Pozostali bez zarzutu, zwłaszcza Panowie 🙂


Gośćgość | 1 stycznia 2018, 01:23

Lisowska głosik jak 5 .etnie dziecko; Najpiękniejsze kreacje Agnieszka Szulim-Starak , ekstra teź wszyscy panowie , ale Beata Kozidrakto nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, zwlaszcza ta biało-złota kreacja co to było koszula +cieniutki szlafroczek + chomąto na szyję?tragedia!!!


Gość | 31 grudnia 2017, 21:51

Prokop w tym plaszczu wyglada jak prawdziwy Rusek.


Dodaj komentarz
×