Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Gwiazdy spektakularnie zaszalały na Sylwestra! Zobaczcie przegląd genialnych fot z Instagrama!

sylwester 2017 gwiazdy Instagram


Jak gwiazdy spędziły Sylwestra 2017? Przegląd zdjęć na Instagramie

Za nami 2017 rok. Każdy wybrał ulubiony przez siebie sposób szalonej zabawy sylwestrowej. Niektórzy spędzili ostatnią noc przy telewizorze oglądając przygotowane przez stacje telewizyjne koncerty, inni bawili się na domówkach, a pozostali tańczyli walca na zacnych salonach.

Większość polskich gwiazd, tradycyjnie wystąpiła na koncertach noworocznych organizowanych przez TVN, Polsat czy TVP. Jednak spora część znanych twarzy bawiła się poza telewizyjną sceną. Jak co roku gwiazdy i celebryci nie wytrzymali i ochoczo pochwalili się na Instagramie pięknymi fotami ze swojego sylwestrowego szaleństwa!

Wśród polskich gwiazd, które pochwaliły się swoimi szalonymi imprezami z okazji Sylwestra 2017 są m.in.: Natalia Siwiec z mężem, Kayah, Maryla Rodowicz, Kasia Niezgoda, Magda Gessler, Karolina Szostak, Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska, Barbra Kurdej-Szatna, Izabella Scorupco, Marcelina Zawadzka.

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie noworoczne zdjęcia gwiazd z Instagrama.

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2017/2018: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży

Gwiazdy na Sylwestrze z TVP w Zakopanem 2017/2018: Luis Fonsi, Maryla Rodowicz, Margaret, Limahl

Gwiazdy na Sylwestrze z TVN w Warszawie 2017/2018: Beata Kozidrak, Kayah, Agnieszka Chylińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Z jaką stacją spędzasz Sylwestra 2017?Komentarzy: 2


Gość | 1 stycznia 2018, 17:01

Przecież Grzegorz Hyzy i Agnieszka się rozdzielili !! Grzegorz był w stolicy a Aga w Katowicach więc skąd takie zdjęcie ?????


Gość | 1 stycznia 2018, 12:12

Która z tych fot jest genialna??? Poproszę redaktora o wskazanie


Dodaj komentarz
×