Szukaj

Świąteczne spotkanie z gwiazdami: Gosia Andrzejewicz, Sylwester Wilk, Sylwia Madeńska

Gwiazdy: świąteczne spotkanie

Gwiazdy: świąteczne spotkanie

Gwiazdy pojawiły się na spotkaniu z dziećmi z cyklu Świąteczne spotkanie z gwiazdami: Gosia Andrzejewicz, Sylwester Wilk, Sylwia Madeńska. Zobaczcie zdjęcia.

Do tego, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia przez pandemię będą inne, nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Mimo to niezmiennie wzbudzają w ludziach całą masę pozytywnych emocji. To właśnie w okresie Bożego Narodzenia budzi się w nas chęć czynienia dobra. I to właśnie wtedy rusza wiele akcji charytatywnych. Jedną z nich jest Świąteczne spotkanie z gwiazdami, podczas którego znane osoby odwiedziły podopiecznych Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie.

Gwiazdy na Świątecznym spotkaniu z dziećmi

Na spotkaniu, które zorganizowała agencja Dobre media, stawili się między innymi Gosia Andrzejewicz, która niedawno zaczarowała w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także gwiazdy show Polsatu Taniec z Gwiazdami, Sylwia Madeńska i Sylwester Wilk.

Spędzili czas z dziećmi w bardzo kreatywny sposób. Każde z nich zaprezentowało swoje talenty. Pewnie nigdy jeszcze nie widzieliście Andrzejewicz grającej w ping-ponga? Były też piłkarzyki, ćwiczenia sportowe, taneczne czy tor z przeszkodami. Każda z gwiazd przyniosła także słodycze dla podopiecznych Oratorium św. Jana Bosko. Było dużo świetnej zabawy, a gwiazdy z pewnością zainspirowały młodych ludzi.

Małgorzata pojawiła się ubrana na czarno. W koronkowej bluzce i wąskich spodniach wyglądała szykownie, a jednocześnie strój nie przeszkadzał jej w aktywnościach. Sylwia Madeńska postawiła na dżinsy i długą koszulę w kratę. Sylwester Wilk pojawił się w dopasowanej koszuli i takich tez spodniach. Nie zabrakło maseczek ochronnych, bo cała impreza została zorganizowana zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Zajrzyjcie do naszej galerii, jak wszyscy razem świetnie spędzili czas.


Gosia Andrzejewicz - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Gosia Andrzejewicz - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwia Madeńska - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwia Madeńska - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×