Gwiazdy na świątecznym spotkaniu z dziećmi: Sylwia Madeńska, Jan Pyrek, Marietta Witkowska, Rafał Grabias…

Gwiazdy na spotkaniu świątecznym z dziećmi

Gwiazdy na spotkaniu świątecznym z dziećmi

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na świątecznym spotkaniu z najmłodszymi ze świetlicy Serduszko dla dzieci: Sylwia Madeńska, Marietta Witkowska, Rafał Grabias, siostry Szczepańskie. Zobaczcie zdjęcia.

Święta od dwóch lat odbywają się w zupełnie innych warunkach niż wcześniej. Pomimo tego niezmiennie wzbudzają w ludziach całą masę pozytywnych emocji. To właśnie w okresie Bożego Narodzenia budzi się w nas chęć czynienia dobra. I to właśnie wtedy rusza wiele akcji charytatywnych. Jedną z nich jest świąteczne spotkanie gwiazd z dziećmi, podczas którego znane osoby zaprosiły do centrum rozrywki Hulakula podopiecznych świetlicy Serduszko dla dzieci z Pragi Północ. To maluchy i młodzież z tzw. rodzin problemowych, z trudnych środowisk tej dzielnicy Warszawy.

Gwiazdy postanowiły oderwać na chwilę dzieci od ich codzienności. Chętnie uczestniczyły w rozgrywkach na torze czy przemierzając z nimi plac zabaw. Wszyscy zgromadzeni oddali się grze w bilard i kręgle.

Gwiazdy na świątecznym spotkaniu z dziećmi

Na świąteczne spotkanie przybyła Sylwia Madeńska. Gwiazda ubrana była w sweter o kolorze butelkowej zieleni. Do niego dobrała dopasowane jeansy oraz czarne, długie kozaki. Na wydarzenie przyszła ze swoim pieskiem Oreo, który skradł uwagę dzieci. Ze swoją stylizacją bardziej zaszalał Rafał Grabias. Mężczyzna postawił na czarny płaszcz. Stylizację dopełniał długi, kolorowy szalik oraz wielobarwne obuwie. Król życia razem z radną Anną Aksel i wokalistą Yugine zawzięcie grali w kręgle z dzieciakami.

Na wydarzeniu obecna była ekipa Hotelu ParadiseJan Pyrek oraz Jakub Bzdawka. Panom towarzyszyły bliźniaczki Szczepańskie oraz Marietta Witkowska.

Dziewczynki ze świetlicy największe zainteresowanie wykazały przy spotkaniu z Adrianem Nkwamu, który w tym roku walczył o tytuł Mistera Polski, a także jest członkiem jednej z najpopularniejszych grup na YouTube – Team X. Do zabawy przyłączyła się również dawno niewidziana Miss Polski, Ewa Mielnicka. Gwiazdy podarowały najmłodszym drobne upominki. Mnóstwo słodyczy otrzymały także od fundacji Masz szansę, Marka Bączka.

Na akcję świąteczną wpadły również: Eliza Gwiazdka i makijażystka Sandra Knoll. Zobaczcie zdjęcia.


Sylwia Madeńska | fot. Paweł Wodzyński

Sylwia Madeńska | fot. Paweł Wodzyński

Marietta Witkowska | fot. Paweł Wodzyński

Marietta Witkowska | fot. Paweł Wodzyński

Rafał Grabias | fot. Paweł Wodzyński

Rafał Grabias | fot. Paweł Wodzyński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×