Gwiazdy na pokazie kolekcji Susan Swimwear: Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak, Agnieszka Kaczorowska

Gwiazd na pokazie kolekcji bikini

Gwiazd na pokazie kolekcji bikini

Pokaz kolekcji bikini i strojów kąpielowych Susan Swimwear przyciągnął wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiły się najbardziej stylowe znane Polki, wśród nich Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak, Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska. Kto jeszcze?

Styczeń to idealny moment na prezentację trendów na wiosnę i lato. Marka Susan Swimwear, którą założyła Zuzanna Niemczycka, cieszy się rosnącą popularnością. A to za sprawą ciekawego asortymentu. Klasyczne kroje strojów kąpielowych podkreślają figurę i atuty kobiecej sylwetki. Szyte w Polsce, z najlepszej jakości materiałów, są „drugą skórą” kobiety, w której może czuć się komfortowo i elegancko.

Po ekskluzywne kostiumy kąpielowe sięga coraz więcej Polek, również tych znanych. Można je kupić zarówno online, jak i w stacjonarnym butiku, znajdującym się w centrum Warszawy.

Gwiazdy na pokazie strojów kąpielowym Susan Swimwear

W czwartkowy wieczór zorganizowano pokaz najnowszej kolekcji kostiumów. Na imprezie, którą poprowadził duet Dorota MichałowskaŁukasz Kędzior, nie zabrakło osób związanych z branżą rozrywkową i światem mody. Prezentacja bikini Susan Swimwear przyciągnęła sporo stylowych gwiazd. Tuż przed częścią oficjalną wszyscy goście zapozowali do pamiątkowych zdjęć. Na czerwonym dywanie dumnie prezentowali swoje najnowsze stylizacje.

Dorota Michałowska i Łukasz Kędzior – Susan Swimwear

Dorota Michałowska i Łukasz Kędzior – Susan Swimwear

Kto obejrzał pokaz kolekcji stworzonej przez Zuzannę Niemczycką? Łatwiej byłoby zapytać o to, kogo tam nie było. Na imprezie pojawili się, między innymi, Marcelina Zawadzka, Joanna Koroniewska, Agnieszka Kaczorowska, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia MadeńskaKatarzyna Dziurska, Daniel BorzewskiRobert El Gendy, Jakub Kucner, Anna Matysiak, Basia Pasek, Klaudia Wiśniowska, Dorota i Monika Szczepańskie, Agata Załęcka…

Zdjęcia w galerii.


Marcelina Zawadzka – pokaz Susan Swimwear

Marcelina Zawadzka – pokaz Susan Swimwear

Joanna Koroniewska – pokaz Susan Swimwear

Joanna Koroniewska – pokaz Susan Swimwear

Agnieszka Kaczorowska – pokaz Susan Swimwear

Agnieszka Kaczorowska – pokaz Susan Swimwear

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×