Gwiazdy oddały swoje cenne kreacje w szczytnym celu: Majka Jeżowska, Marta Manowska, Anna Popek, Paula Tumala

Gwiazdy wspierają chore dzieci oddając swoje cenne sukienki na aukcję

Majka Jeżowska, Paula Tumala, Marta Manowska, Lidia Kopania, Dorota Naruszewicz, Kasia Vu Manh, Ola Kisio, Anna Popek i Natalia Schröder wsparły zacną akcję charytatywną organizowaną przez Fundację Ronalda McDonalda. Co zrobiły śliczne panie?

6 marca w Szpitalu Pediatrycznym WUM w Warszawie odbyła się uroczysta konferencja z udziałem gwiazd wspierających budowę Domu Ronalda McDonalda. Wyjątkowe wydarzenie Kobiety dla Kobiet zostało zorganizowane dla Fundacji Ronalda McDonalda, ma być ważnym początkiem wielkiej charytatywnej aukcji, w której znajdą się wspaniałe kreacje gwiazd z wyjątkową historią. Obecna na uroczystości gwiazdy przekazały swoje cenne kreacje, które trafią na aukcje na charytatywnej platformie Allegro.

Pozyskane środki ze sprzedaży sukienek zostaną w całości przekazane na budowę Domu Ronalda McDonalda w Warszawie. Licytacje ruszają 15 marca i będą trwać przez 14 dni  Prace budowlane zaczną się jesienią.

Wszystkie gwiazdy podkreśliły, że cel budowy domu dla rodzin małych pacjentów jest dla nich niezwykle ważny, zatem bez zastanowienia dołączyły do misja Fundacji Aby Rodzina mogła być razem.

Swoje kreacje na cele charytatywne przekazały: Majka Jeżowska, Paula Tumala, Marta Manowska, Lidia Kopania, Dorota Naruszewicz, Kasia Vu Manh, Ola Kisio, Anna Popek, Laura Breszka oraz Natalia Schröder – Wicemiss Warmii i Mazur.

Zobaczcie jakie cuda panie oddały na aukcje.

Odchudzona Aleksandra Kisio po swoim drugim porodzie wygląda jak Top Model! Na spacerku z synkiem zaprezentowała swoją boską figurę!

Zdumiewająca metamorfoza! Matka Kisio zrobiła sobie usta i poprawiła twarz! Przed kamerami zmieniła się w 40-latkę! [WIDEO]

Marta Manowska nie jest już blondynką! Zaprezentowała się w ciemnych włosach i zrobiła furorę [WIDEO]


Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Paula Tumala - Fundacji Ronalda McDonalda,

Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×