Szukaj

Wschodzące gwiazdy na premierze filmu „Studniówka”: Marianna Januszewicz, Anna Janik, Joanna Sydor, Katarzyna Chorzępa

Gwiazdy na premierze filmu Studniówk@

Gwiazdy na premierze filmu Studniówk@

Gwiazdy na premierze filmu Studniówka

4 stycznia 2018 w Warszawie odbyła się premiera filmu Studniówka, na której pojawiła się cała plejada wschodzących gwiazd kina. Była to wyjątkowa chwila dla aktorów zaczynających swoją przygodę z show-biznesem, bo swój debiut przeżywali nie tylko na dużym ekranie, ale również na ściance. Można było zobaczyć między innymi Mariannę Januszewicz, Annę Janik, Joannę Sydor czy Katarzyna Chorzępę.

Podczas uroczystej premiery obrazu Alessandro Leone, Ola Ciupa, czyli „Słowianka Donatana”, skradła całe show. Modelka miała na sobie wyjątkowo krótką kreację w kolorze soczystej pomarańczy, która nie tylko wyeksponowała jej fenomenalne nogi, ale również podkreśliła proporcje ciała i krągłości.

Studniówka jest produkcją młodzieżową, w której główne role grają młodzi, nikomu nie znani aktorzy. Podczas seansu widzowie poznają świat młodzieżowych słabości i życiowych wyborów z perspektywy różnych charakterów. Film wchodzi do kina już 5 stycznia!

Czy młodzi aktorzy poradzili sobie na ściance? Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Jest oficjalny plakat filmu “Kobiety Mafii”! Młodziutka Julia Wieniawa na pierwszym planie, ale uwagę najbardziej przykuwa Kasia Warnke! “Jakaś taka wklejona”

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcia ze swojego królestwa na Instagramie! Jak mieszka? Opadną wam szczęki z wrażenia [GALERIA]

Georgina Rodriguez urodziła pod koniec roku. Teraz pokazała się z odsłoniętym brzuchem! Internauci nie dowierzają: “To film sprzed ciąży?” [WIDEO]


Ola CIupa - premiera filmu Studniówk@

Ola CIupa - premiera filmu Studniówk@

Joanna Sydor - premiera filmu Studniówk@

Joanna Sydor - premiera filmu Studniówk@

Gabriela Oberbek - premiera filmu Studniówk@

Gabriela Oberbek - premiera filmu Studniówk@

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×