Gwiazdy mówią STOP naturalnym futrom: Macademian Girl, Wiktoria Gąsiewska, Julia Kamińska, Ewa Lubert

#STOPFUTROM

#STOPFUTROM

Antyfutrzarski pokaz mody zgromadził spory tłum gwiazd. Na wybiegu zobaczyliśmy między innymi: Macademian Girl, Wiktorię Gąsiewską, a także Leszka Stanka.

W piątek odbył się szczególny pokaz mody – hasztag #STOPFUTROM promował całe wydarzenie. Miało ono charakter nie tylko rozrywkowy, ale także edukacyjny. Polskie gwiazdy postanowiły wyrazić swoje niezadowolenie z zabijania zwierząt na futra.

Jeszcze całkiem niedawno naturalne futra były symbolem bogactwa i luksusu. Nosiło je wiele światowych gwiazd. Dziś świadczą jedynie o braku serca dla cierpiących zwierząt, które umierają tylko i wyłącznie przez wykreowane trendy.

Jedną z ambasadorek akcji #STOPFUTROM jest Macademian Girl, która o szczegółach projektu napisała na swoim Instagramie:

Chciałabym, żeby świat był lepszym miejscem dla naszych Braci Mniejszych, bo wszystkie Istoty zasługują na miłość i szacunek! Dziś wieczorem z ogromną radością, wspólnie z wieloma gwiazdami, wezmę udział w specjalnym antyfutrzarskim pokazie @fundacjaviva i @mskpu. Razem łączymy siły, żeby udowodnić: świat mody MOŻE SIĘ OBEJŚĆ bez okrucieństwa wobec zwierząt. Zamiast bólu – miłość i opieka!

View this post on Instagram

Nie jem mięsa i nie noszę futer, a w moim domu właśnie zamieszkał kolejny zwierzak – 2-miesięczny kocurek Anubis ????❤️ Chciałabym, żeby świat był lepszym miejscem dla naszych Braci Mniejszych, bo wszystkie Istoty zasługują na miłość i szacunek! ???????????? Dziś wieczorem z ogromną radością, wspólnie z wieloma gwiazdami, wezmę udział w specjalnym antyfutrzarskim pokazie @fundacjaviva i @mskpu. Razem łączymy siły, żeby udowodnić: świat mody MOŻE SIĘ OBEJŚĆ bez okrucieństwa wobec zwierząt. Zamiast bólu – miłość i opieka! ❤ Zaglądajcie do moich Stories, będę się z Wami dzielić relacją z tego wyjątkowego wydarzenia! . . . Ale to niejedyna akcja, w jaką się ostatnio zaangażowałam ☝???? Jestem szczęśliwa, że razem z @magdalena_rozczka i @ostaszewskamaja_official mogłam wziąć udział w kampanii @otwarteklatki. Przejmujące billboardy znajdziecie w wielu punktach Warszawy – od tych zdjęć nie da się odwrócić wzroku. Natrafiliście już na nie? Na stronie organizacji możecie podpisać petycję, wyrażającą sprzeciw wobec przemysłu futrzarskiego. Zachęcam gorąco do jej wypełnienia, link znajdziecie w moim Story ???????? #furisdead #furismurder #antifur #otwarteklatki #campaign #loveanimals #animalovers

A post shared by Tamara Gonzalez Perea ???? (@macademiangirl) on

Zobacz: Pokaz ciężarnych gwiazd i prezentacja kalendarza: Paula Tumala, Kaja Paschalska, Maja Sablewska, Ewa Błaszczyk

Akcję #STOPFUTROM wsparli również: Julia Kamińska, Karolina Pilarczyk, Gabi Drzewiecka, Daria Ładocha, Ewa Szabatin, Anna Matysiak, Karolina Pilarczyk, Natalia Janoszek, Barbara Pasek i Katarzyna Chorzępa.

Zdjęcia w galerii.


Macademian Girl – #STOPFUTROM

Macademian Girl – #STOPFUTROM

Wiktoria Gąsiewska – #STOPFUTROM

Wiktoria Gąsiewska – #STOPFUTROM

Ewa Lubert – #STOPFUTROM

Ewa Lubert – #STOPFUTROM

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×