Szukaj

Gwiazdy trzeciego dnia „Top of the Top 2019”: Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Urszula, Sławek Uniatowski

TOP of the TOP Sopot Festival 2019 w czwartkowy wieczór upłynął pod znakiem Przebojów z winyla i Przebojów wolnej Polski. Zobacz, kto pojawił się podczas tego wydarzenia.
Top of the Top Sopot 2019 dzień trzeci

Top of the Top Sopot 2019 dzień trzeci

TOP of the TOP Sopot Festival 2019 wystartował. Do Sopotu przyjechały największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki. Czwartkowy wieczór odbywał się pod hasłem: Przeboje z winyla i Przeboje wolnej Polski, a w Operze Leśnej rozbrzmiały największe hity.

Zobacz: TOP of the TOP Sopot Festival 2019 ściągnął prawdziwe gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski

Tego dnia odbyły się dwa koncerty. W pierwszym z nich Przeboje z winyla usłyszeliśmy najpopularniejsze stare polskie piosenki w oryginalnych wykonaniach oraz w nowych, zaskakujących interpretacjach. Drugą częścią wieczoru był koncert Przeboje wolnej Polski, czyli muzyczna opowieść o czasie przemian i wolności.

Oprócz polskich wykonawców, w koncertach wzięły udział również gwiazdy zagraniczne, które przypomniały, co w czasach PRL-u i wolnej Polski działo się w światowej muzyce. Na scenie zobaczyliśmy szkocką wokalistkę Maggie Reilly znaną ze współpracy z samym Mikiem Oldfieldem – wykonawczynię niezapomnianych hitów Moonlight Shadow i Everytime We Touch oraz jamajską artystkę Dianę King, pamiętaną dzięki przebojom Shy Guy  i I Say a Little Prayer. Koncert 15 sierpnia poprowadziła Magda Mołek.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji promującej TOP of the TOP Sopot Festival 2019: Ewa Farna, Roksana Węgiel, Agnieszka Chylińska

Czwartkowy koncert uświetnili też: Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Jary Oddział Zamknięty, Pectus i Kasia Popowska, Sławomir Uniatowski, Skaldowie, Wilki, Urszula, Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Brathanki i Halinka Mlynkowa, Chłopcy z Placu Broni, Golden Life i Aleksandra Gintrowska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Sopot 2019: Małgorzata Rozenek swoją fryzurą zakasuje największe gwiazdy! Całe Trójmiasto już huczy o jej metamorfozie!


Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Kasia Stankiewicz – Sopot 2019 Top of the Top

Kasia Stankiewicz – Sopot 2019 Top of the Top

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×