40 urodziny Smyka! Gwiazdy świętowały z najsłynniejszym sklepem z zabawkami w Polsce: Natalia Siwiec, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Paulina Krupińska, Viola Kołakowska

40-lecie Smyka

40-lecie Smyka

Gwiazdy na 40 urodzinach Smyka

Kto z nas nie lubi zabawek? Nawet gwiazdy miały w dzieciństwie swojego ulubionego misia, konia na biegunach lub lalkę, z którą nie potrafiły rozstać się nawet na sekundę. W dzisiejszych czasach trudno odwrócić wzrok od kolorowych wystaw, kuszących pięknie wykonanymi zabawkami – w Polsce w tej dziedzinie niekwestionowanym mistrzem jest Smyk, który już od 40 lat wywołuje uśmiechy na twarzach nawet najbardziej wybrednych małych klientów.

8 listopada w Domu Towarowym Smyk na ulicy Chmielnej 25 miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W ulubionym sklepie wszystkich dzieci odbyła się urodzinowa impreza marki – Smyk świętował 40-lecie! Z tej okazji na czerwonym dywanie zawitała plejada gwiazd, by razem ze Smykiem bawić się w tym ważnym dla niego dniu. Zobaczyć można było między innymi Violę Kołakowską, Agnieszkę Rylik, Karolinę Malinowską i Dorotę Czaję.

Kto jeszcze świętował ze Smykiem?

https://jastrzabpost.pl/newsy/laczymy-pokolenia-kalendarz-2018-z-gwiazdami-lis-socha-omena_591914.html

Anna Jagodzińska świętuje grudniową okładkę ELLE w doborowym towarzystwie! Razem z nią bawiły się największe polskie gwiazdy!

https://jastrzabpost.pl/imprezy/listy-do-m-3-gwiazdy-na-premierze-kreacje-zdjecia_592580.html


Viola Kołakowska - 40-lecie Smyka

Viola Kołakowska - 40-lecie Smyka

Agnieszka Rylik - 40-lecie Smyka

Agnieszka Rylik - 40-lecie Smyka

Karolina Malinowska - 40-lecie Smyka

Karolina Malinowska - 40-lecie Smyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×