Gwiazdy na See Bloggers 2022: Rozenek, Przetakiewicz, Krupińska, Wersow, Leszczak, Koterski, Fijał, Kammel i inni

See Bloggers 2022

See Bloggers 2022

Dziś odbyła się siódma edycja festiwalu See Bloggers. Na imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd. Przedstawiamy galerię zdjęć z wydarzenia.

W sobotę w łodzi odbył się festiwal See Bloggers 2022, który w całości jest poświęcony blogerom i influencerom. Skąd ten pomysł? Influencer to coraz popularniejszy zawód w Polsce. Największe gwiazdy tej branży, takie jak np. MaffashionWersow Jessica Mercedes mają w sieci olbrzymie zasięgi, co pozwala im zarabiać krocie na reklamach i rozwijać działalność.

W dzisiejszym evencie uczestniczyło około 2500 osób. W ramach warsztatów znani influencerzy opowiedzieli o tym, w jaki sposób działają w sieci. Wśród gości nie mogło zabraknąć wielu znanych osób. Kto pojawił się na imprezie i jak się zaprezentował?

See Bloggers 2022. Jak wyglądały gwiazdy?

Na wydarzeniu pojawili się m.in. Anna Dec, Jonna Przetakiewcz, Rinke Rooyens, Sophia Mokhar, Paulina Krupińska-Karpiel, Julia Baryga, Ada Fijał, Wersow, Małorzata Rozenek-Majdan, Ada Fijał, Damian Michałowski, Magda Mołek, Tomasz Kammel, Marcela Leszczak, Michał Koterski, Anna Dereszowska, Monika Mrozowska.

Zwróciliśmy uwagę na kilka kreacji. Rozenek zadała szyku w jasnoróżowym komplecie: marynarce, topie i spodniach. Przetakiewicz pięknie wyglądała w szarym garniturze, do którego dobrała różowe klapki. Wersow pokazała się w białej kamizelce, luźnych spodniach w tym samym kolorze. Jako dodatki dobrała torebkę Louis Vuitton i pasek tej marki. Krupińska, tak jak niektóre poprzedniczki, postawiła na damski garnitur, który wyróżniał się dość luźnym krojem i jasnym kolorem. Nie sposób było oderwać wzrok od Mrozowskiej w krótkiej, niebieskiej sukience. Na pozytywne wyróżnienie zasłużyła też Mołek. Dziennikarka świetnie prezentowała się w jasnym, oficjalnym komplecie.

A kto najbardziej się wam spodobał? Zdjęcia wszystkich wymienionych wcześniej gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem. Koniecznie tam zajrzycie i dajcie nam znać w sekcji komentarzy, które ze sław z eventu znajdują się w waszej „topce”.


Anna Dec. See Bloggers

Anna Dec. See Bloggers

Jonna Przetakiewcz, Rinke Rooyens. See Bloggers

Jonna Przetakiewcz, Rinke Rooyens. See Bloggers

Sophia Mokhar. See Bloggers

Sophia Mokhar. See Bloggers

Komentarze

 • Gość Nela pisze:

  Rozenek wiadomo że sama tego stroju nie wybrała bo pisano że na codzien ubiera ja stylista.Ona nie ma gustu i musi korzystać z pomocy.Nie wiem jak przyznają te nagrody,ale powinni brać pod uwagę czy te panie mają więcej pozytywnych komentarzy czy negatywnych.Mysle że wtedy Gośka przegrałaby.

 • Gość pisze:

  Za parę lat będą się śmiały z własnego wyglądu w ubraniach jak po grubych kobietach ahahaha.Nigdy bym nie założyła tak wielkich rozmiarów ciuchów ,oprócz mody trzeba jeszcze jakoś wyglądać

 • Gość Majkaa pisze:

  Przetakiewicz i Rozenek to mój styl. Ale,ale Krupińska i Michałowski na wspólnej imprezie??

 • Gość pisze:

  Mołkowa co ty tak szypko się starzejesz?Ada Fijał tak właściwie to czym się zajmuje?jak zwykle przebrana ,a nie ubrana.Małgosia Rozenek ostatnio jakaś zmęczona .Dereszowska dramat.Najlepiej wygląda Przetakiewicz

 • Gość pisze:

  Jak ruskie

 • Gośćzuzia pisze:

  Pizama party. Jak spod sztancy, jak klony.

 • GośćMisia pisze:

  Chyba jeden stylista je ubierał, wszystkie w szerokich spodniach i luźnych marynarkach. Mołek jak zwykle zapomniała się uczesać… 😀

 • Gośćc258 pisze:

  Rozenek jak podstawówki ubranie dziecinie ubranie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×