Gwiazdy na imprezie w tajskiej restauracji: Laura Samojłowicz, Marcin Miller, Izabela Trojanowska

Tajska restauracja gwiazdy

Tajska restauracja gwiazdy

Urodziny tajskiej restauracji w centrum Warszawy przyciągnęły gwiazdy. Na imprezie pojawili się m.in. Laura Samojłowicz, Marcin Miller, Izabela Trojanowska i ciężarna Magda Pyznar. Kto prezentował się najlepiej?

Sezon imprez powoli się rozkręca. Gwiazda wróciły z wakacji i zaczęły ponownie pojawiać się na czerwonym dywanie. Tym razem okazją do przypomnienia o sobie były urodziny tajskiej restauracji SanThai w centrum Warszawy. W wydarzeniu uczestniczyło zaskakująco sporo postaci z show-biznesu, które wyjątkowo rzadko uczestniczą w tego typu imprezach.

Swojego wizerunku tajskiej restauracji użyczyli m.in. Marcin Meller z zespołu Boys, Miss Polski 2014, a od kilku miesięcy także bizneswoman, Ewa Mielnicka, piosenkarka Izabela Trojanowska, tancerka poprzednich edycji Tańca z gwiazdami Kasia Vu Manh oraz była gwiazda M jak miłość Karolina Nowakowska. Największą sensacją była jednak Magda Pyznar – ciężarna gwiazda Warsaw Shore.

Zobacz: Kasia Vu Manh odeszła z “Tańca z gwiazdami” i od razu dostała nową pracę! Tancerka dołączyła do obsady popularnego serialu

Dla publiczności, która zajadała się przekąskami, zaśpiewali: zwyciężczyni piątej edycji Jak oni śpiewają? Laura Samojłowicz oraz Krzysztof KASA Kasowski.

Zobaczcie, jak prezentowały się zaproszone gwiazdy. Kto wypadł najlepiej?

Zobacz: Gwiazdy na Festiwalu Filmu i Sztuki “Dwa Brzegi”: Daria Widawska, Magdalena Cielecka, Olga Bołądź, Maria Kowalska


scena z: Laura Samojłowicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Laura Samojłowicz – urodziny tajskiej restauracji SanThai

Marcin Miller – urodziny tajskiej restauracji SanThai

Marcin Miller – urodziny tajskiej restauracji SanThai

Izabela Trojanowska – urodziny tajskiej restauracji SanThai

Izabela Trojanowska – urodziny tajskiej restauracji SanThai

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×