Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021: Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Wiktoria Gąsiewska

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Roksana Węgiel... Gwiazdy wzięły udział w wydarzeniu Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Kto jeszcze się pojawił? Zobaczcie zdjęcia. 

W sobotni wieczór RMF FM i Polsat byli gospodarzami koncertu z udziałem gwiazd. W Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbyło się wydarzenie, na którym pojawiło się mnóstwo znanych i lubianych artystów. Wykonywali piosenki, które towarzyszyły Polakom podczas tegorocznych wakacji, a także rywalizowali o tytuł „przeboju lata”.

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021 z udziałem gwiazd. Kto się pojawił?

Zanim na scenie pojawiły się gwiazdy, które wzięły udział w tegorocznym konkursie, Oliwia Adams rozgrzała publiczność. To popularna wokalistka, która prężnie działa w sieci, w tym na YouTube oraz TikToku. Wykonała swój przebój Stranger, za co została nagrodzona gromkimi brawami.

Potem rozpoczęła się rywalizacja. Na scenie zaprezentowała się m.in. Sylwia Grzeszczak, która wykonała piosenkę Prawda o nas. Piosenkarka zachwycała nie tylko swoim głosem, ale także oryginalną stylizacją. Ubrała się w cekinową, czarną mini na jedno ramię, którą przyozdobiono wstawką przypominającą klawiaturę fortepianu. Dobrała do niej granatowe rękawiczki, a także sandały na obcasie.

Oprócz niej, w Amfiteatrze Kadzielnia pojawiła się Roksana Węgiel, która zaśpiewała Koronę. Nastolatka także wybrała przyciągający uwagę strój. Włożyła zieloną bluzkę, która odsłaniała jej pępek. Dopasowała do niej niebieskie spodnie z wypchanymi kieszeniami, a także skórzane, sznurowane buty. Włosy spięła w kitki.

Przed publicznością wystąpili też Gromee oraz Inna. Wykonali swój kawałek Cool me down, którym porwali publiczność do tańca.

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021 swoją obecnością uświetnili także: Grzegorz Hyży, Three Of Us, Michael Patrick Kelly, Martin Langes, Daria, Inna, Gromee, C-bool, Arek Kłusowski, Jubël. Wydarzenie poprowadzili Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy nie tylko tworzyli parę na scenie, ale także są razem w codziennym życiu. Doskonale poradzili sobie z powierzonym zadaniem.

Konkurs wygrała Doda z Don’t wanna hide.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii.


Roksana Węgiel - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Roksana Węgiel - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Roksana Węgiel - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Roksana Węgiel - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Sylwia Grzeszczak - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Sylwia Grzeszczak - Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×