Premiera „Vogue Living”. Olejnik, Tyszka, Mercedes, ale to ciężarne Kasia Sokołowska i Lara Gessler skradły show

Gwiazdy na premierze Vogue Living

Gwiazdy na premierze Vogue Living

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze Vogue Living. Wśród nich znalazły się m.in. Lara Gessler, Katarzyna Sokołowska, Jessica Mercedes, Monika Olejnik. Kreacje.

12 maja miała miejsca premiera pierwszego numeru Vogue Polska Living. To specjalne wydanie pisma poświęcone desingowi. Dyrektor wydawnicza tytułu, Hanna Rydlewska, w ten sposób opowiedziała o koncepcji nowego magazynu:

Tematy związane z wystrojem wnętrz i architekturą pojawiały się w „Vogue Polska” od początku istnienia pisma – zarówno w wersji drukowanej, jak i w Vogue.pl. Widzimy, że zainteresowanie nimi sukcesywnie rośnie, stąd pomysł, żeby zaoferować naszym czytelnikom osobne wydanie poświęcone designowi, trendom w projektowaniu, modzie na tradycyjne rzemiosło.

Na okładce pierwszego numeru znalazło się zdjęcie Katarzyny Gatkowskiej. Wewnątrz redaktorzy udostępnili fotki ciekawych realizacji. Wśród nich znalazło się m.in. mieszkanie Gwyneth Paltrow i dom Bimerów w Warszawie. Dużo uwagi poświęcono też projektom Zuzy i Piotra Paradowskich. Na łamach magazynu można też poznać sylwetki designerów, takich jak: Ola Jachymiak, Olga Bilewska, Przemysław Cepak, Jan Garncarek, Ania Senatra.

Na premierze pisma pojawiła się plejada gwiazda.

Gwiazdy na premierze Vogue Living

Fotoreporterzy na premierze sfotografowali wiele sław. Lara GesslerPiotr SzelągKatarzyna SokołowskaJessica MercedesMonika OlejnikReni Jusis, Małgorzata SzumowskaMarta Wierzbicka, Ada FijałMarcin TyszkaCiocia LiestyleJoanna Horodyńska Robert Kupisz – to tylko niektóre z nich. Ich kreacje zobaczycie w galerii.

Na szczególną uwagę zasługują ciężarne panie. Sokołowska zapozowała w fioletowej sukni. Gessler z kolei pojawiła się w zielonkawej kreacji z licznymi zdobieniami, na którą zarzuciła czarny sweterek. Towarzyszył jej mąż, Piotr Szeląg. Para nie szczędziła sobie czułości, przytulając się i całując. Równie wspaniale wyglądali inni uczestnicy.

Olejnik zadała szyku w oversizowym garniturze w jasnym kolorze, Mercedes w szarym kombinezonie, a Reni Jusis w rozpiętej marynarce, spod której wystawał jej top. Na uwagę zasługują też kreacje panów. Ziółkowski, partner Olejnik, pokazał się w typowo sportowym stylu, włożył szeroką kurtkę, luźne spodnie i buty sportowe, podczas gdy Tyszka podbił imprezę w skórzanej kurtce, koszuli i jasnych spodniach.

Które gwiazdy najbardziej się wam spodobały?


Premiera Vogue Living. Lara Gessler

Premiera Vogue Living. Lara Gessler

Premiera Vogue Living. Katarzyna Sokołowska

Premiera Vogue Living. Katarzyna Sokołowska

Premiera Vogue Living. Lara Gessler i Piotr Szeląg

Premiera Vogue Living. Lara Gessler i Piotr Szeląg

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×