Szukaj

Gwiazdy, milionerzy i dziennikarze w teatrze. Kto przyszedł na premierę sztuki „Trzy siostry”?

Trzy siostry

Trzy siostry

W sobotni wieczór w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się premiera sztuki Trzy siostry w reżyserii Jana Englerta. Na spektakl przybyły tłumy. Kto się pojawił?

Pandemia koronawirusa spowodowała, że świat na kilka długich miesięcy musiał się zatrzymać. W wyniku wprowadzanych obostrzeń, które miały na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, zaczęto zamykać poszczególne branże. Przez długi czas niedostępne były między innymi kina, galerie sztuki i teatry. Z tego powodu bardzo ubolewali nie tylko widzowie, którzy zostali pozbawieni jednej z ulubionych rozrywek, ale także aktorzy teatralni. Wielu z nich dosłownie z dnia na dzień straciło pracę i musiało borykać się z finansowymi problemami.

Kilka dni temu odbyła się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której poinformował on o luzowaniu obostrzeń. W wyniku podjętych przez niego działań ponownie zostały otwarte między innymi teatry. Swojej wielkiej radości w social mediach nie ukrywali nie tylko artyści, ale także widzowie, którzy pojawili się podczas pierwszych premier.

Chociaż wszystko odbywa się w reżimie sanitarnym, a sale nie mogą nadal mieć pełnego obłożenia, to i tak nie brakuje osób stęsknionych za spektaklami.

Premiera spektaklu Trzy siostry. Kto się pojawił?

W sobotę wieczorem w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się premiera sztuki Trzy siostry w reżyserii Jana Englerta. Aktor sięgnął do kanonu dramatu, czyli twórczości Antona Czechowa. Za scenografię i kostiumy odpowiedzialny był Andrzej Witkowski, za muzykę odpowiadał Piotr Moss, a reżyserią świateł zajął się Audrius Jankauskas.

Po wielu miesiącach przerwy na premierowym spektaklu pojawiły się prawdziwe tłumy. Nie zabrakło też największych gwiazd show-biznesu, dla których było to jedno z pierwszych publicznych wyjść od bardzo długiego czasu.

W Teatrze Narodowym mogliśmy zobaczyć między innymi: Tomasza Ziółkowskiego i Monikę Olejnik, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Królikowskiego, Jerzego Radziwiłowicza, Filipa Bajona, Marzenę Mróz i Małgorzatę Omilanowską. Na spektakl przybył także milioner – przedsiębiorca Zbigniew Niemczycki, który od kilkunastu lat znajduje się na liście 100 najbogatszych Polaków tygodnika Wprost. W teatrze towarzyszyła mu żona – Katarzyna Frank-Niemczycka.

Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w galerii.


Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik - premiera sztuki Trzy siostry

Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik - premiera sztuki Trzy siostry

Małgorzata Omilanowska - premiera sztuki Trzy siostry

Małgorzata Omilanowska - premiera sztuki Trzy siostry

Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka - premiera sztuki Trzy siostry

Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka - premiera sztuki Trzy siostry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×