Premiera filmu „Ślub doskonały”: Janachowska, Herbuś, Kaczorowska, Deląg, Kasprzyk, Staniszewska-Herbich i inni… [DUŻO ZDJĘĆ]

Premiera filmu Ślub doskonały. Zdjęcia

Premiera filmu Ślub doskonały. Zdjęcia

Premiera filmu Ślub doskonały. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd w najpiękniejszych kreacjach. Przedstawiamy ich zdjęcia. 

Dziś uroczystą premierę miał film komediowy Ślub doskonały w reżyserii Nicka Morana. W rolach głównych między innymi: Aleksandra Adamska, Ewa Kasprzyk, Adam Woronowicz, Piotr Głowacki, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska. O czym opowiada scenariusz? Krótkie streszczenie fabuły przygotował dystrybutor filmu.

Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową.  Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba (Piotr Głowacki). Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne.

Poniżej zobaczycie zwiastun obrazu. Film zadebiutuje w kinach 13 stycznia. Już dziś miała miejsce jego uroczysta premiera. W evencie wzięła udział cała plejada gwiazd. Jak się zaprezentowały? Jakie kreacje wybrały na ten wieczór?

Premiera filmu Ślub doskonały. Zdjęcia

Izabela Janachowska, Magdalena Lamparska, Paulina Koziejowska, Ewa Kasprzyk, Piotr Głowacki, Paweł Deląg, Aleksandra Adamska, Adam Woronowicz, Sandra Staniszewska, Marika, Tomasz Oświeciński, Radosław Liszewski z żoną, Agnieszka Kaczorowska, Olga Kalicka, Edyta Herbuś – to tylko niektóre gwiazdy, które udało się sfotografować fotoreporterom.

Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.


Izabela Janachowska - premiera Ślub doskonały

Izabela Janachowska - premiera Ślub doskonały

Magdalena Lamparska - premiera Ślub doskonały

Magdalena Lamparska - premiera Ślub doskonały

Paulina Koziejowska - premiera Ślub doskonały

Paulina Koziejowska - premiera Ślub doskonały

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×