Gwiazdy na premierze filmu „Pokolenie Ikea”: Majka Jeżowska, Magdalena Cielecka, Zofia Zborowska, Rafał Grabias [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na premierze filmu Pokolenie Ikea

Gwiazdy na premierze filmu Pokolenie Ikea

Premiera filmu Pokolenia Ikea. Nie zabrakło znanych uczestników. Jak się zaprezentowali? W jakich kreacjach przyszli na event? To tylko niektórzy z nich: Majka Jeżowska, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona...

1 marca odbyła się uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea w reżyserii Dawida Grala. W rolach głównych: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Paweł Małaszyński. Fabuła dzieła opiera się na podstawie powieści Piotra C. o tym samym tytule. Media klasyfikują nową produkcję jako komedię, romans, a znacznie rzadziej – jako film dla dorosłych.

Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora obrazu.

Piotr C. zapewnił, że stworzona przez niego historia dziś jest jeszcze aktualniejsza.

Będą błyskotliwe dialogi, Warszawa pełna wysokościowców i szybkich uczuć, noce bez zobowiązań, a w nich piękne kobiety i cyniczni mężczyźni (a przynajmniej jeden cyniczny). Jestem przekonany, że zjawisko w „Pokoleniu Ikea” przeze mnie opisywane jest nie tylko aktualne. Jest właśnie jeszcze bardziej aktualne niż wtedy – ocenił.

Co ciekawe, w filmie zagrała Majka Jeżowska. W rozmowie z Plejadą uspokoiła fanów: obraz nie ma wydźwięku erotycznego, a jej nawet przez myśl nie przeszło, aby się w nim rozbierać!

Wbrew temu, co sugerują tytuły na portalach plotkarskich, które służą wyłącznie wywoływaniu sensacji, nie jest to film erotyczny, a ja się w nim nie rozbieram. To przecież niedorzeczne! Prawda jest taka, że gram w filmie mamę głównego bohatera, więc moja rola nie ma nic wspólnego z erotyzmem – podkreśliła wokalistka.

Kto zjawił się na dzisiejszym evencie? Jak zaprezentowali się poszczególni uczestnicy? Mamy zdjęcia.

Premiera filmu Pokolenia Ikea. Zdjęcia

Fotoreporterzy zrobili zdjęcia plejadzie gwiazd. To niektóre z nich: Michalina Olszańska, Adrianna Izodorczyk, Bartosz Gelner, Dagmara Bryzek, Majka Jeżowska, Martyna Kaczmarek, Maja Staśko, Rafał Grabias, Magdalena Cielecka, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona.

Jak podobają się wam ich kreacje? Zdjęcia w galerii pod tekstem.

Premiera kolekcji Bikowski i Prochacki. Jak wyglądały gwiazdy?

Dziś odbyła się również premiera kolekcji Bikowski i Prochacki. Kto bawił się na tamtej imprezie? Między innymi: Viki Gabor, Magdalena Lubacz (Maluba), Justyna Gradek, Monika Miller, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Edyta Folwarska. Zdjęcia znajdziecie tutaj.


Michalina Olszańska - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Michalina Olszańska - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Adrianna Izodorczyk - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Adrianna Izodorczyk - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Bartosz Gelner - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Bartosz Gelner - Premiera filmu Pokolenia Ikea

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Maju im mniej tym bardziej szykownie.Warto przed wyjściem z domu popatrzeć w lustro wiem wiem że w tym wieku lustro dla kobiet może nie istnieć

 • Gość pisze:

  A ta Staśko ma coś nie halo z głową ? Samusionek jak zwykle sexowna córka bardzo ładna

 • Gość Toja pisze:

  Zośka jak zwykle jakoś niechlujnie wygląda.

 • Gość narek pisze:

  Czy ja dobrze widzę krzywe ryje znów zaliczyly event kinowy ,jak zwykłe Wrony ubrane na czarno. To nie premiera w operze czy wielki bal lub gala można pokazać się w kolorach bo wiosna już nadchodzi ale ale niedawno Zborowska wyzalała się i ryczała w necie się że jest tak poważnie choroba i że musi wyjechać za granicę na leczenie zatok . Jesusie co to się stanęło. ano cudownie ozdrowiała na premierę kinowa
  pic na muchy fotomontaż z ta chorobą wszystko dla reklamy i rozgłosu Zofia zborowska to największa glupolka w szolbiznesie razem ze swoją psia psia Mają Bohosiewicz.

 • Gość pisze:

  A Piotr C?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×