Premiera książki Fundacji SEXED.PL: Wojciechowska, Przetakiewicz, Rubik, Żebrowski, Stuhr, Jacoń

Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Premiera książki Fundacji SEXED.PL

W środę miała miejsce premiera nowej książki Fundacji SEXED.PL. Na prezentacji dzieła pojawiło się sporo znamienitych gości. Kto znalazł się wśród nich? Zdjęcia.

Fundacja SEXED.PL została zarejestrowana w 2018 roku. Jej założycielką jest modelka Anja Rubik. Gwiazda i jej stowarzyszenie postawiły sobie za cel krzewienie w Polsce edukacji seksualnej tak, aby społeczeństwo stało się bardziej tolerancyjne i świadome. Dziś, w warszawskiej Wozowni, odbyła się premiera nowej książki, wydanej w ramach akcji. Nosi ona tytuł: SEXEDPL. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców.

Rubik, dumna z kolejnego sukcesu swojej organizacji, mówiła podczas spotkania:

Nikt nikogo nie uczy, jak być rodzicem. W rolę mamy, czy taty trzeba wejść niejako z marszu, a potem na własną rękę szukać dróg w świecie pełnym stereotypów, uprzedzeń i sprzecznych informacji. A jednocześnie radzić sobie z codziennością w domu, w którym dzieci zmagają się ze swoją rozwijającą się seksualnością, uczą się swoich granic i budują poczucie własnej wartości.

W promocji książki wzięło udział kilkoro sław zaangażowanych w sprawy społeczne.

Premiera książki Fundacji SEXED.PL. Kto się pojawił?

Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się Martyna WojciechowskaJoanna PrzetakiewiczMaciej StuhrMichał ŻebrowskiPiotr Jacoń. Nie mogło zabraknąć liderki Fundacji SEXED.PL, czyli Ani Rubik. Przetakiewicz pojawiła się na spotkaniu w eleganckim garniturze utrzymanym w szarych barwach, Wojciechowska – w dżinsowej koszuli, czarnej koszulce i spodniach w tym samym kolorze, Stuhr – w bluzie z kapturem i luźnych spodniach, Żebrowski i Jacoń – w klasycznych garniturach. Pokaz stylu dała też inicjatorka akcji. Rubik miała na sobie ciekawy garnitur w kratkę. Zdjęcia wszystkich uczestników konferencji zobaczycie w galerii – koniecznie dajcie znać, kto wypadł najlepiej!

Przypomnijmy, że temat edukacji seksualnej wciąż budzi w naszym kraju kontrowersje. Część osób chce, by była ona powszechna, a jeszcze inne uważają, że stoi w sprzeczności z tradycyjnym światopoglądem i przez to powinno się do niej podchodzić ostrożnie. Do której z tych grup się zaliczacie? A może w ogóle nie macie zdania na ten temat?


Martyna Wojciechowska. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Martyna Wojciechowska. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Martyna Wojciechowska. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Martyna Wojciechowska. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Joanna Przetakiewicz. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Joanna Przetakiewicz. Premiera książki Fundacji SEXED.PL

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widać po minach, że towarzystwo ma problemy ze sobą;))

 • Gość pisze:

  Nie wiem jak środek, ale okładka fatalną, podobnie jak poprzednio. Może niech zleca to dobremu projektantowi, a nie po kursach czy dyplomach typu byAnn.

 • Gość pisze:

  Najpierw lepiej choć przejrzeć książkę a potem pisać. Rubik nikogo nie poucza, książka stworzona jest dla rodziców i z pomocą rodziców- – matek i ojców, wspólnie z najlepszymi specjalistami. Książka ma pomóc rodzicom wspierać dzieci na każdym etapie ich rozwoju psychicznego i fizycznego.

 • Gość pisze:

  A Rubik to ile ma dzieci, że uczy rodziców, jak mają wychowywać? Troje, czworo, pięcioro? Jak dawniej ludzie dorastali, tworzyli związki i rodziny bez tej książki? Szok. P.s. Dobrze wiem, że nigdy nawet w ciąży nie była. Taka ma pouczać ludzi. Żenada

 • Gość pisze:

  Żenada eksperci pożal się Boże

 • Gość pisze:

  Banda bałwanów niech zaczną od siebie wystarczy spojrzeć jak wyglądają można się przestraszyć tylko Martyna w miarę normalna a reszta szkoda gadac

 • Gość pisze:

  Taki live troche źle to poszlo to są gwiazdy a nie byle ścierwiska źeby na dzień dziecka pokazały dzieci trzeba im zapłacic po 500zł jak perfekcyjni i kubki na 20 szmir 21 o nich i ich dzieciach mozna mozna ale najpierw trzeba zapłac4ć i to tyle

 • Gość pisze:

  Najważniejsze żeby przetakiewicz miala wielki bukiet, który ledwie daje rade utrzymać.
  A potem, to jakoś juz poleci:)

Najczęściej czytane dziś

×