Gwiazdy na premierze książki Doroty Kośmickiej: Kożuchowska, Hyży, Fijał, Zakościelny, Linda

Gwiazdy na premierze książki Doroty Kośmickiej

Gwiazdy na premierze książki Doroty Kośmickiej

Na premierze książki Doroty Kośmickiej pojawił się szereg sław. Kożuchowska, Hyży, Fijał, Zakościelny, Dygant, Linda to tylko niektórzy z uczestników wydarzenia.

Dorota Kośmicka to znana producentka. Zaczynała pracę w stacji HBO. Następnie przyszedł czas na TVN i produkcję sztandarowych seriali z kuźni tej telewizji. W ostatnich latach Kośmicka dała się poznać jako producentka dobrze ocenianych polskich filmów pełnometrażowych. Nic więc dziwnego, że zna najpopularniejszych aktorów w kraju.

Sławy odwdzięczyły się za lata współpracy i stawiły się na premierze jej ebooka o tytule Zawód: Producentka. Kto znalazł się w gronie uczestników wydarzenia?

Premiera książki Doroty Kośmickiej. Jak wyglądały gwiazdy?

Na imprezie pojawili się m.in.: Agnieszka Hyży, Jakub Kucner, Bogusław Linda, Anna Cieślak, Katarzyna Warnke, Małgorzata Kożuchowska, Dorota Kośmicka, Mirosław Baka, Andrzej Zieliński, Ada Fijał, Daria Widawska, Agnieszka Dygant. Anna Matysiak, Dorota Chotecka, Laura Breszka, Katarzyna Sawczuk, Maciej Zakościelny, Natalia Lesz. Ich kreacje zobaczycie w galerii dostępnej pod artykułem.

Kożuchowska pięknie zaprezentowała się w niebieskim garniturze. Hyży brylowała w białej marynarce i spodniach w tym samym kolorze. Fijał podbiła event w kreacji utrzymanej w zielonkawych barwach. Na górze miała bezrękawnik i top, a na dole skórzane spodnie. Zakościelny przyszedł na imprezę w kurtce skórzanej i koszuli. Niekwestionowana legenda kina, Linda, postawił na klasyczny garnitur. Chotecka wyróżniała się w pomarańczowym zestawie, składającym się z marynarki i spodni, do których dobrała białą koszulkę. Trudno wskazać naszego faworyta, bo wszyscy wyglądali świetnie. A wam kto się spodobał?


Agnieszka Hyży. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Agnieszka Hyży. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Jakub Kucner. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Jakub Kucner. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Bogusław Linda. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Bogusław Linda. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×