Gwiazdy na premierze filmu „W jak morderstwo”: Dorota Segda, Paweł Domagała, Emma Giegżno, Sandra Staniszewska

Gwiazdy na premierze filmu „W jak morderstwo”

Gwiazdy na premierze filmu „W jak morderstwo”

Gwiazdy na premierze filmu W jak morderstwo: Paweł Domagała, Dorota Segda, Przemysław Stippa, Olga Sarzyńska, Zuzanna Grabowska i inni. Zdjęcia.

Gwiazdy pojawiły się na premierze komedii kryminalnej pt. W jak morderstwo, która jest ekranizacją powieści Katarzyny Gacek o tym samym tytule. Piotr Mularuk, reżyser i współscenarzysta jeszcze przed debiutem produkcji zdradził, czym inspirował się, tworząc to dzieło:

Wierzę w autorskie kino komercyjne. Jak wiadomo, mistrzem takiego kina był Alfred Hitchcock. Tytuł książki, która była inspiracją do napisania scenariusza, od razu skierował mnie w tą stronę. „W jak morderstwo” to odniesienie do słynnego filmu Hitchcocka „M jak morderstwo” (Dial M for Murder). Zatem Hitchcock stał się nasza filmową inspiracją oraz drogowskazem przy opowiadaniu kryminalnej komedii dziejącej się w Podkowie Leśnej. Tygodniami pochłanialiśmy filmy mistrza w celu wyodrębnienia najbardziej charakterystycznych cech jego twórczości, które potem mogłyby się w spójny i atrakcyjny sposób znaleźć w naszym filmie. Inspiracje te dotyczyło zarówno sposobu filmowania, jak i doboru kolorów, kostiumów czy obiektów zdjęciowych. Nie chcieliśmy „odtwarzać” Hitchcocka, ale śladem mistrza, prowadzić inteligentną i fajną zabawę z widzem. Co ciekawe, filmy „Hitcha”, to nie tylko groza i napięcie, ale często poczucie humoru i spora dawka romansu. Również u nas, na osi kina kryminalnego, znajdziemy wiele humorystycznych scen przeplatanych wątkami z kina romantycznego.

Na premierze pojawiło się wiele znanych osób.

Premiera filmu W jak morderstwo. Kto się pojawił?

Na uroczystej premierze filmu pt. W jak morderstwo pojawiła się cała plejada gwiazd. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Sandra Staniszewska, Anna Smołowik, Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Piotr Mularuk, Olga Sarzyńska, Emma Giegżno, Rafał Królikowski, Przemysław Stippa, Dorota Segda.

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby zobaczyć, jak prezentowały się gwiazdy.

O czym jest film W jak morderstwo?

W jak morderstwo to kryminał i komedia w jednym. W spokojnej dotychczas Podkowie Leśnej dochodzi do morderstwa. Ciało zabitej kobiety znajduje Magda, w której rolę wciela się Anna Smołowik – gospodyni domowa i amatorka kryminałów. Śledztwo w sprawie prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała), jednak nie potrafi on rozwiązać tej zagadki. Sprawę w swoje ręce bierze zaradna gospodyni, która zauważyła na szyi ofiary wisiorek w kształcie litery – taki sam, jaki przed laty nosiła jej zaginiona przyjaciółka. W trakcie rozwiązywania  główna bohaterka będzie musiała również stawić czoła zalotom przystojnego lekarza weterynarii, który ma co do niej pewne plany.

Ku zaskoczeniu wszystkich tropy prowadzą do szanowanych mieszkańców miasteczka, a nawet szejka pochodzącego z Kataru. Przy okazji na jaw wyjdą niewygodne sekrety okolicznych mieszkańców. Czy zabójca zostanie złapany? Tego dowiemy się już 18 czerwca.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun produkcji.

Planujecie wybrać się na ten film do kina?


Paweł Domagała na premierze filmu „W jak morderstwo

Paweł Domagała na premierze filmu „W jak morderstwo"

Sandra Staniszewska na premierze filmu „W jak morderstwo

Sandra Staniszewska na premierze filmu „W jak morderstwo"

Rafał Królikowski na premierze filmu „W jak morderstwo

Rafał Królikowski na premierze filmu „W jak morderstwo"

Komentarze

  • Gość pisze:

    O czym piszesz!!

  • Gość pisze:

    Taki lajf łajdnym we wszystkim łajdnie jak mawia klasyk jakbym miał witać się uczciwymi podatnikami to z nikim przez cały dzień nawet z zoną nikt nie policzył majątku policzył Bóg ale kazali mu wypierd..lac na zmywak do anglii myśle co z tym kolesiem w bagazniku a on w nagrode kradnie i pływa po mazurach miałem 5 lat i mówią mi jak sprzedaź kraj kakałó na biało i teź będziesz mógł krasć i pływac po mazurach szambo się wylało i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×