Premiera filmu „Listy do M. 5”: Woźniak-Starak, Dygant, Krupińska, Kalczyńska, Bomba, Werner, Skórzyński [DUŻO ZDJĘĆ]

Premiera filmu

Premiera filmu "Listy do M. 5"

Premiera filmu Listy do M. 5. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd z pierwszych stron gazet. Jak się zaprezentowały? Zdjęcia.

Listy do M. to cykl komedii zapoczątkowany w 2011 roku. Od tego czasu mieliśmy szansę obejrzeć cztery części serii. Dziś odbyła się uroczysta premiera „piątki”. Po raz kolejny zobaczymy w niej przygody bohaterów, takich jak: Melchior „Mel Gibson” (Tomasz Karolak), Wojciech Kamiński (Wojciech Malajkat), Szczepan Lisiecki (Piotr Adamczyk) i Karina Lisiecka (Agnieszka Dygant).

Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie – czytamy w opisie oficjalnego dystrybutora filmu.

W fabule zobaczymy też m.in. Janusza Chabiora, Stanisławę Celińską, Jana Peszka, Marię Dębską. Będziemy mieli na to szansę już jutro – w piątek. Wtedy świąteczna komedia wchodzi na ekrany kin w całym kraju. Jej reżyserem jest Łukasz Jaworski. Za scenariusz odpowiadają z kolei Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski.

Premiera filmu Listy do M. 5. Zdjęcia gwiazd

Reporterzy mieli dziś sporo pracy. Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Dygant, Paulina Krupińska, Krzysztof Skórzyński, Aleksandra Popławska, Anna Kalczyńska, Sylwia Bomba, Anita Werner, Patricia Kazadi, Violetta Arlak, Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice, Tomasz Karolak z nastoletnią córką Leną, Piotr Adamczyk, Mateusz Banasiuk, Wojciech Malajkat, Sylwia Nowak, Anna Nowak-Ibisz, Piotr Kędzierski, Aleksandra Kisio, Marianna Zydek, Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Szawioła, Paweł Burczyk, Bartłomiej Kotschedoff – to tylko niektórzy uczestnicy imprezy, których sfotografowali. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, która z gwiazd miała na sobie najciekawszą kreację.


Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×