Premiera filmu „Detektyw Bruno”: bracia Mroczek, Cleo, Koziejowska i odmieniona Karolina Gruszka

Premiera filmu Detektyw Bruno

Premiera filmu Detektyw Bruno

Dziś odbyła się premiera filmu Detektyw Bruno. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd. Znaleźli się w nim m.in. bracia Mroczek, Cleo, Koziejowska i Gruszka. Zdjęcia.

We wtorek popołudniu w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera familijnego filmu komediowego Detektyw Bruno w reżyserii Mariusza Paleja Magdaleny Nieć. W oficjalnym opisie dystrybutora obrazu czytamy:

Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

W komedii wystąpili aktorzy, tacy jak m.in.: Iwo Rajski, Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Edyta Jungowska, Dorota Kolak, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek.

Premiera Detektyw Bruno. Zdjęcia

Na imprezie promującej imprezę pojawiła się cała plejada gwiazd. Do zdjęć zapozowali Marcin i Rafał Mroczkowie, Paulina Koziejowska, Sandra Staniszewska-Herbich, Karolina Gruszka, Cleo, Milena Rostkowska-Galant, Mariusz Palej, Piotr Głowacki, Agnieszka Głowacka, Magdalena Górska, Magdalena Nieć, Dorota Kolak, Eliza Gwiazda, Jędrzej Taranek, Anna Powierza, Iwo Rajski, Emilia Dankwa.

Naszą uwagę przykuło kilka osób. Rafał Mroczek pojawił się na imprezie we wzorzystej koszuli, niebieskiej marynarce i spodniach dobranych typowo pod górę. Jego brat-bliźniak, Marcin, miał na sobie białą koszulę i marynarkę w kratkę. Paulina Koziejowska, czyli partnerka Macieja Orłosia, zapozowała do zdjęć w czarnej, krótkiej kreacji. Cleo zadała szyku w zielonej, wzorzystej sukience, do której założyła ogromne buty w tym samym kolorze. Karolina Gruszka również postawiła na zieleń. Miała na sobie zieloną suknię w tym kolorze. Ponadto widać, że zmieniła fryzurę. Teraz zafundowała sobie burzę loków w kolorze blondu.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?


Marcin Mroczek. Premiera filmu Detektyw Bruno

Marcin Mroczek. Premiera filmu Detektyw Bruno

Rafał Mroczek. Premiera filmu Detektyw Bruno

Rafał Mroczek. Premiera filmu Detektyw Bruno

Paulina Koziejowska. Premiera filmu Detektyw Bruno

Paulina Koziejowska. Premiera filmu Detektyw Bruno

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×