Premiera filmu „Brigitte Bardot cudowna”: Opozda, Rosati, Tomaszewska, Popek, Opczowska, Pajączkowska, Sosna, Szwed

Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

We wtorek odbyła się premiera filmu Brigitte Bardot cudowna. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. W jakich kreacjach dały się sfotografować?

Brigitte Bardot cudowna to nowy dramat w reżyserii Lecha Majewskiego. W produkcji wystąpili m.in.: Joanna OpozdaKacper OlszewskiMagdalena RóżczkaAndrzej GrabowskiWeronika RosatiTomasz SaprykBogdan KalusEryk Lubos. Scenariusz filmu również jest dziełem Majewskiego i został wciśnięty w mroczne lata 50.

Historia oparta na motywach podróży Telemacha w poszukiwaniu ojca, podobnie jak i u Homera pełna spotkań z postaciami mitycznymi, znajdując analogie w mitologii współczesnej kultury masowej i politycznej. Połowa XX wieku w Polsce Ludowej. Adam mieszka z matką, którą niepokoją funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Ojciec Adama bronił Albionu jako pilot podczas drugiej wojny światowej i słuch o nim zaginął. Do Adama przychodzą od niego paczki i kartki pocztowe, ale Adam, który nigdy go nie widział, podejrzewa, że paczki przysyła ktoś inny. W szkole bezustannie marzy, że któregoś dnia ojciec wyląduje na zakurzonym boisku i wznieci tuman pyłu, z którego wyłoni się żywy, bohaterski i wspaniały – czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

Dziś miała miejsce oficjalna polska premiera dzieła.

Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna. Zdjęcia gwiazd

Joanna Opozda, Weronika Rosati, Anna Popek, Małgorzata Tomaszewska, Karolina Pajączkowska, Magdalena Różczka, Aleksandra Szwed, Michalina Sosna, Małgorzata Opczowska, Bogdan Kalus, Adam Fidusiewicz, Dariusz Jakubowski, Joanna Sydor, Gabriela Chojecka, Kacper Olszewski – to tylko niektóre sławy, które zapozowały do zdjęć.

Spodobało się nam kilka ich kreacji. Opozda pojawiła się w długiej czarnej sukni. Rosati – białej sukni z głębokim dekoltem. Tomaszewska – w czerwonym golfie, krótkiej skórzanej spódnicy i butach na wysokim obcasie. Popek – w marynarce, prześwitującej bluzce i kusej spódnicy. Opczowska – w beżowym swetrze, spodniach w podobnym odcieniu i szpilkach. Pajączkowska – w czerwonej sukni z wycięciami na nodze i dekolcie. Sosna – w granatowym garniturze i koronkowej bluzce. Szwed – w białej obcisłej sukni i w szpilkach w tym samym kolorze. Ich ujęcia są dostępne w galerii.

Która gwiazda wybrała na tę okazję najlepszą kreację?


Joanna Opozda - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Joanna Opozda - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Weronika Rosati - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Weronika Rosati - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Weronika Rosati - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Weronika Rosati - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×