Polskie gwiazdy na filmowym festiwalu w Hollywood: Alicja Bachleda-Curuś, Kajetan Góra, Mateusz Maga, Żony Hollywood… [GALERIA]

Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles 2015

Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles 2015

Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles 2015

W Los Angeles trwa właśnie XVI Festiwal Filmów Polskich. Wydarzenie zaplanowane jest od 13 do 22 października. Na evencie corocznie, od 1999 roku, pojawiają się polskie gwiazdy posiadające kontrakty za granicą. Podczas tegorocznego wydarzenia na czerwonym dywanie pojawili się: Mateusz Maga, Kajetan Góra, Eva Halina Rich z Żon Hollywood, Izabella St. James z Żon Hollywood, Alicja Bachleda-Curuś, Andy Garcia i Jennifer Taylor. W najbliższych dniach na festiwalu pojawi się również znana polska reżyserka Agnieszka Holland.

Natomiast 18 października będzie miał swoją premierę film Now or never. Jest to dokument opowiadający o życiu z urodą androgeniczną, którego bohaterami będą stylista fryzur Kajetan Góra oraz model Mateusz Maga. Jak dowiedział się Jastrzabpost, jedna z najpopularniejszych Żon Hollywood, Helena Król Kolodziey wkrótce organizuje luksusowe przyjęcie, na które również zostali zaproszeni.

Zdjęcia z czerwonego dywanu dostępne w naszej galerii.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w obłędnej kreacji zachwyciła na czerwonym dywanie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×