Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu: Paulina Sykut, Ania Wyszkoni, Magda Narożna, Karolina Gilon [DUŻO ZDJĘĆ]

Polsat wiosenna ramówka 2021

Polsat wiosenna ramówka 2021

Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Podczas spotkania prasowego pojawiły się gwiazdy, które zobaczymy w nowościach stacji. Wśród nich Ania Wyszkoni, Anna Dereszowska, Paulina Chruściel i Krystian Wieczorek. Nie zabrakło też gospodarzy flagowych formatów.

W niedzielę TVN zaprezentował wiosenną ramówkę. Po raz pierwszy w historii wydarzenie transmitowano na głównej antenie w formie telewizyjnego show. Przez dwie godziny widzowie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z poszczególnych programów. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek, Magdy Gessler i Dominiki Kulczyk.

Cała obsada TVN-u po wyjściu ze studia zapozowała do pamiątkowych zdjęć na ściance. Na miejscu byli fotoreporterzy i dziennikarze poszczególnych redakcji, w tym naszej. Reporterka Jastrząb Post przepytała Rozenek, która m.in. zdradziła jej, co dostała na walentynki od Radka Majdana (zobacz tutaj).

Polsat wiosna 2021. Nowości w ramówce

Dziś podobne spotkanie zorganizował Polsat, tyle że bez emisji w telewizji. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy wiosennych nowości. Swoje premierowe formaty promowały nowe twarze stacji. Wśród nich nie zabrakło Ani Wyszkoni, która po raz pierwszy zmierzy się z programem wnętrzarskim Design Dream. Pojedynek na wnętrza, w którym sześciu polskich projektantów wnętrz będzie rywalizowało o tytuł najlepszego architekta.

Wiosną w Polsacie pojawią się również nowe seriale – Komisarz mama (od 3 marca o godz. 21:10) z Pauliną Chruściel w roli głównej, Kowalscy kontra Kowalscy (od 6 marca o godz. 20:00) z Marietą Żukowską i Piotrem Adamczykiem oraz Katarzyną Kwiatkowską i Wojciechem Mecwaldowskim, a także Piękni i bezrobotni (od 6 marca o godz. 21:00), w którym widzowie zobaczą Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka.

Stacja nie zapomniała też o fanach sprawdzonych produkcji. Wiosną nie zabraknie Love Island, Nasz nowy dom czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu 2021

Na wiosennej ramówce Polsatu pojawili się przedstawiciele poszczególnych, nowych formatów. Do zdjęć pozowali m.in. Ania Wyszkoni, Anna Dereszowska, Paulina Chruściel, Wojciech MecwaldowskiWojciech Zieliński, Krystian Wieczorek, a także obsada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14Maja Hyży, Anna-Maria Sieklucka, Nina Terentiew, Katarzyna Dowbor, Magdalena Narożna, Adam Strycharczuk, Łukasz Jurkowski, Jerzy Milewski, Łukasz Jurkowski, Michał Meyer czy Piotr Gawron-Jedlikowski.

Nie zabrakło też przedstawicieli doskonale znanych widowisk – Karolina Szostak, Paulina Sykut, Bożydar Iwanow, Krzysztof Ibisz, Dorota Gawryluk i Paulina Chylewska.

Zdjęcia gwiazd w galerii.


Paulina Sykut – Polsat wiosenna ramówka 2021

Paulina Sykut – Polsat wiosenna ramówka 2021

Tamara Arciuch - Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Tamara Arciuch - Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Ania Wyszkoni – Polsat wiosenna ramówka 2021

Ania Wyszkoni – Polsat wiosenna ramówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×