Szukaj

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży, Dominika Tajner-Wiśniewska, Karolina Szostak

gwiazdy

gwiazdy

Kreacje gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu 2019

Małgorzata Socha, Karolina Szostak, Dominika Tajner-Wiśniewska… Polsat zaprezentował wiosenną ramówką na 2019 rok. 26 lutego w Warszawie przedstawiono propozycję programową stacji w obecności największych gwiazd. Kto się pojawił? Jak wyglądały stylizacje gwiazd? Która wypadła najlepiej na czerwonym dywanie? Zobaczcie zdjęcia!

Ostatnia największa ramówka stacji telewizyjnych już na sami. 26 lutego w Warszawie stacja Polsat zaprezentowała swoje propozycje programowe w trakcie wiosennej ramówki, na której nie zabrakło oczywiście największych gwiazd. Furorę zrobili uczestnicy Tańca z Gwiazdami, którzy na ściance pozowali w parach, ale nie byli jedynymi, którzy tego wieczoru świecili w blasku reflektorów.

Kto pojawił się na ramówce? Między innymi: Macademian Girl, Jakub Kucner, Paulina Biernat, Dominika Tajner-Wiśniewska, Agnieszka Radwańska, Czadomen, Qczaj, Karolina Szostak, Joanna Racewicz, Małgorzata Socha, Dorota Gawryluk, Elżbieta Romanowska, Ivs Alter, Łukasz Płoszajski,Nina Terentiew, Andrzej Gałła, Rafał Maserak, Walerija Żurawlewa, Lenka Klimentowa, Jan Kliment, Michalina Sosna, Małgorzata Socha czy Paulina Koziejowska.

Zobaczcie naszą galerię! Kto wypadł najlepiej?

Rodzina, gwiazdy i uczestnicy programu „Sanatorium Miłości” pożegnali Cezarego Mocka

Kapitalne zdjęcia z after party po Oscarach podbijając sieć! Gwiazdy przyłapane w trakcie imprezy jak w sesji dla magazynu! [ZDJĘCIA]

Córka polskiej gwiazdy robi furorę w niemieckim „The Voice Kids”! Objawiła się druga Roksana Węgiel! [WIDEO]


Małgorzata Socha – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Małgorzata Socha – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Agnieszka Radwańska - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Agnieszka Radwańska - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Paulina Drażba - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Paulina Drażba - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×