Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2021: Cleo, Beata Kozidrak, Sławomir, Paulina Sykut

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak, Cleo, Wiktoria Gąsiewska... Gwiazdy pojawiły się na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Co działo się pierwszego dnia i kto wziął udział w wydarzeniu?

Pandemia koronawirusa na ponad rok zamroziła życie kulturalne. Przez obostrzenia nałożone przez rząd, koncerty, a także festiwale muzyczne się nie odbywały. Dopiero w połowie maja zaczęto luzować restrykcje. Dzięki temu imprezy masowe znów mogą mieć miejsce.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: pierwszy dzień koncertów. Kto się pojawił?

Poluzowanie obostrzeń wykorzystali organizatorzy Polsat SuperHit Festiwal 2021. Przygotowali dwa dni koncertów w Operze Leśnej, w których trakcie zaprezentują się największe znane nazwiska artystów ostatnich lat. Wśród nich jest m.in. Beata Kozidrak, która zagrała dla publiczności w piątkowy wieczór. Przygotowała swoje piosenki i połączyła je z utworami zespołu Bajm.

Gwiazda do występów sumiennie się przygotowywała, co relacjonowała w sieci. W czwartek wieczorem wrzuciła na Instagram post, w którym ogłosiła, że już jest w Operze Leśnej i przygotowuje się do występu:

Melduje się na próbie! @polsatofficial #pshf2021

Internauci w komentarzach nie ukrywali swojego zachwytu:

  • Królowa na swoim miejscu! Nie możemy się doczekać jutra!
  • Beata cudowna jak zawsze.
  • Królowo, pewnie znów nas zaskoczysz.

Beata Kozidrak nie była jedyną gwiazdą, która gościła na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Oprócz niej, podczas pierwszego dnia wydarzenia pojawili się także: Cleo, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Katarzyna Zdanowicz, Maciej Dowbor, Nina Terentiew, Milena Rostkowska-Galant, Beata Tadla, Adam Zdrójkowski, Karolina Gilon, Sławomir, Kajra, Joanna Koroniewska.

Zdjęcia w galerii.

Kto wystąpi podczas drugiego dnia festiwalu w Sopocie?

W sobotę w Operze Leśnej w Sopocie będzie równie gorąco. Odbędzie się koncert pod tytułem Najlepsi z Najlepszych, w którego trakcie swoje umiejętności zaprezentuje mnóstwo znanych gwiazd. Na scenie pojawią się m.in. Szpak, Viki Gabor, sanah, Kortez. Zwieńczeniem weekendu będzie jubileuszowy koncert zespołu Enej – 10. lat od wygranej w Must Be The Music.

Nie zabraknie też zagranicznej gwiazdy. Przed publicznością zaprezentuje się zespół Måneskin, zwycięzca tegorocznej Eurowizji. Włoski rockowy zespół już przyleciał do Polski, o czym poinformował na Instagramie. Pochwalił się zdjęciami, które możecie zobaczyć tutaj.


Były mąż wspiera Beatę KozidrakBeata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×