Szukaj

Gwiazdy na premierze sztuki “Polowanie na łosia” : Klaudia Halejcio, Anna Głogowska, Ilona Wrońska

Premiera sztuki “Polowanie na łosia” w Teatrze IMKA

W piątek – 8 grudnia w Teatrze IMKA w Warszawie, w ramach projektu scena IMKA LIGHT, odbyła się galowa premiera czarnej komedii Michała Walczaka „Polowanie na łosia”. W spektaklu występuje plejada znakomitych aktorów, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Grażyna Wolszczak, Leszek Lichota oraz Piotr Cyrwus.

“Polowanie na łosia” jest kolejną produkcją teatralną Fundacji Garnizon Sztuki. Tym razem akcent położony zostanie na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl “Polowanie na łosia” koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.

Czarna i romantyczna…

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi…„POLOWANIE NA ŁOSIA” to czarna komedia, w której humor przeplata się z grozą a groteska z realizmem. Zabawna, a przy tym mocno ironiczna. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka – podana w ironiczny, metaforyczny sposób. To współczesna komedia – nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!

Gwiazdy na sztuce “Polowanie na łosia”

Na uroczystej premierze przedstawienia pojawiła się plejada znakomitych gwiazd: Klaudia Halejcio, Anna Głogowska, Joanna Racewicz, Ilona Wrońska, Marta Kielczyk, Bożena Dykiel, Cezary Harasimowicz, Joanna Klimas, Aleksandra Popławska, Grzegorz Małecki, Marek Kalita, Anna Oberc, Katarzyna Herman, Odeta Moro, Marta Kuligowska.

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowały się gwizdy na ściance.

Anna Mucha i Marta Żmuda Trzebiatowska nawet w codziennym wydaniu wyglądają bosko! Która seksy mama jest piękniejsza?

Krystian Wieczorek pierwszy raz wyjawił dlaczego tak długo ukrywał, że zostanie ojcem! Miał poważny powód!

Piękna Anna Kalczyńska odważna jak nigdy wcześniej! Jej zaskakujące słowa zszokowały widzów śniadaniówki TVN!


Czy chodzisz do teatru?

×