Gwiazdy na premierze książki „Polak z wiatrakami” Krisa Florka: Anna Popek, Rafał Grabias, Jan Pyrek, Sylwia Nowak

Gwiazdy na premierze książki Krisa Florka

Gwiazdy na premierze książki Krisa Florka

Za nami premiera książki Krisa Florka Polak z wiatrakami. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych osób. Wśród nich byli: Anna Popek, która poprowadziła spotkanie autorskie, oraz piosenkarka Sylwia Nowak, influencer Rafał Grabias i uczestnik Hotelu Paradise Jan Pyrek.

Kris Florek, to znany polski przedsiębiorca, który od 20 lat mieszka w Holandii. Biznesmen prowadzi cztery dobrze prosperujące firmy i pracuje jako mówca motywacyjny oraz coach biznesowy, pomagając ludziom w prowadzeniu własnych działalności.

Kris Florek we współpracy z dziennikarką Martyną Rokitą wydał książkę pod tytułem Polak z wiatrakami, zawierającą ciekawostki na temat życia w Holandii i kultury tego pięknego kraju. Z pozycji dowiemy się między innymi, co warto zwiedzić w Niderlandach, gdzie legalnie kupić marihuanę i na jakich zasadach dostaniemy alkohol w tamtejszych sklepach.

Główną inspiracją są Polska i Holandia, w której mieszkam już 20 lat. Chcę podzielić się z czytelnikami tym, czego tam doświadczam. Te oba kraje łączą tradycje oraz ludzie. W książce umieściłem też wywiady ze znanymi osobami, które są związane z Holandią i Polską – powiedział Kris Florek reporterce Jastrząb Post.

Książka Polak z wiatrakami zawiera także wywiady z prezydentem Lechem Wałęsą i producentem telewizyjnych hitów Rinke Rooyensem. Warto wspomnieć również, że cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Prezydent Wałęsa niestety nie mógł przyjechać, bo wyleciał do Ameryki na wakacje. Rinke też w ostatniej chwili musiał zmienić plany, więc ustaliliśmy, że odwiedziemy z Rinke prezydenta Wałęsę i omówimy premierę tego naszego wspólnego projektu.

Gwiazdy na premierze książki Polak z wiatrakami Krisa Florka

Na premierze książki autorstwa Krisa Florka i Martyny Rokity pojawiło się szerokie grono gwiazd polskiego show-biznesu. Na spotkaniu fragmenty przeczytał Aleks Mackiewicz, aktor serialu Gliniarze i Peaky Blinders. Poza nim w wydarzeniu wzięli udział celebryci, którzy wspierają biznesmena: Rafał Grabias, Sylwia Nowak, Monika Mielnicka – aktorka M jak miłość, Mister Polski 2020 Kuba Kowalewski, siostry Szczepańskie, uczestnik Hotelu Paradise Jan Pyrek i Adrian Nkwamu – uczestnik nowej edycji Top Model.

Spojrzenia wszystkich były jednak skierowane na Annę Popek, która przyćmiła piękną stylizacją. Dziennikarka poprowadziła imprezę, podczas której przywoływała ciekawostki dotyczące Holandii. Zadała szyku w czerwonej, obcisłej sukience, która idealnie podkreśliła jej nienaganną figurę. Gwiazda prezentowała się niezwykle elegancko, a jej kreacja wzbudziła ogromny zachwyt wśród uczestników wydarzenia.

Zobaczcie, jak gwiazdy zaprezentowały się podczas premiery książki Krisa Florka Polak z wiatrakami, przeglądając zdjęcia w naszej galerii.


Anna Popek. Premiera książki Krisa Florka

Premiera książki Krisa Florka

Rafał Grabias. Premiera książki Krisa Florka

Rafał Grabias. Premiera książki Krisa Florka

Jan Pyrek. Premiera książki Krisa Florka

Jan Pyrek. Premiera książki Krisa Florka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×