Gwiazdy na wakacyjnym pokazie MMC: Karolina Szostak, Natasza Urbańska, Joanna Krupa, Ada Fijał

Wakacyjny pokaz marki MMC przyciągnął na czerwony dywan plejadę gwiazd. Swoje nowe kreacje zaprezentowały tym razem Joanna Krupa, Karolina Szostak, Natasza Urbańska, ale nie tylko one. Sprawdź, kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu.

Marka MMC zaprezentowała swoją kolekcję na sezon jesień zima 2019/2020. W wydarzeniu uczestniczyło sporo gwiazd, wśród których największe poruszenie wywołała Katarzyna Warnke. Aktorka po raz pierwszy pokazała się w zaawansowanej ciąży. Nie dość, że potwierdziła plotki o rychłym porodzie, to jeszcze zrobiła to w spektakularny sposób – jako modelka ubrana w kreację odsłaniającą jej imponująco zaokrąglony brzuszek.

Warnke mogliśmy podziwiać tylko na wybiegu, przez co jedyne nagranie z wydarzenia możecie znaleźć tylko u nas – tutaj. Impreza miała charakter zamknięty, dlatego uczestniczyli w niej tylko wybrani. Do tego zacnego grona zaliczają się m.in. Karolina Szostak, Ada Fijał, Joanna Horodyńska, Natasza Urbańska, Malwina Wędzikowska, Tomasz Jacyków, a także obsada znana z Top ModelDawid Woliński, Michał Piróg i Joanna Krupa.

Zobacz jakie kreacje wybrały gwiazdy.

View this post on Instagram

#JoannaKrupa kwitnie w ciąży! ✨✨✨

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: Anna Kalczyńska na imprezie “Vogue’a” wyglądała lepiej niż księżna Kate w Ascot! Co za klasa!

Zobacz: Gwen Stefani wzięła ślub w tajemnicy! Na weselu bawiły się same gwiazdy, a suknia ślubna kosztowała fortunę! Znamy szczegóły

Zobacz: Rozbawiona Dorota Szelągowska wyrwała się z domu na nocne party! Śliczne zdjęcie spoconej gwiazdy dowodzi, że zabawa była udana!


Karolina Szostak – pokaz MMC

Karolina Szostak – pokaz MMC

Joanna Krupa – pokaz MMC

Joanna Krupa – pokaz MMC

Natasza Urbańska – pokaz MMC

Natasza Urbańska – pokaz MMC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×